Amortizor 243014 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 85kw

Timisoara, Timis Acum 6 zile 377 RON Livrare cu verificare
Tip

Piese auto

Stare

Nou

amortizor KYB 243014 OPEL ASTRA F (56_, 57_) limuzina 1.8 i 16V 85kw 1994-1998; Partea de montare[=>]puntea spate
Tip amortizor[=>]presiune gas
Sistem amortizor[=>]monotub
Tip montare amortizor[=>]stift superior
Tip montare amortizor[=>]ochi inferior; nu pentru model[=>]GT, GSI
Sasiu[=>]pentru vehicule fara amortizoare electronice
Sasiu[=>]pentru vehicule cu suspensie standard; CHEVROLET[=>]436113
CHEVROLET[=>]436001
CHEVROLET[=>]436004
CHEVROLET[=>]436580
CHEVROLET[=>]436112
CHEVROLET[=>]90373164
CHEVROLET[=>]436571
CHEVROLET[=>]436575
CHEVROLET[=>]436009
CHEVROLET[=>]436010
CHEVROLET[=>]436529
CHEVROLET[=>]436530
CHEVROLET[=>]436072
CHEVROLET[=>]436526
CHEVROLET[=>]436520
CHEVROLET[=>]436064
CHEVROLET[=>]436071
CHEVROLET[=>]436512
CHEVROLET[=>]436506
CHEVROLET[=>]436488
CHEVROLET[=>]436489
CHEVROLET[=>]436595
CHEVROLET[=>]7455025
CHEVROLET[=>]436008
CHEVROLET[=>]436233
CHEVROLET[=>]436235
CHEVROLET[=>]436054
CHEVROLET[=>]436224
CHEVROLET[=>]436219
CHEVROLET[=>]90272953
CHEVROLET[=>]436049
CHEVROLET[=>]436217
CHEVROLET[=>]436218
CHEVROLET[=>]436135
CHEVROLET[=>]436006
CHEVROLET[=>]436035
CHEVROLET[=>]436030
CHEVROLET[=>]436202
CHEVROLET[=>]72118762
CHEVROLET[=>]D96208558
CHEVROLET[=>]96246626
CHEVROLET[=>]96208557
CHEVROLET[=>]96212997
CHEVROLET[=>]96226990
CHEVROLET[=>]96208558
CHEVROLET[=>]436596
CHEVROLET[=>]436598
DAEWOO[=>]72118762
OPEL[=>]436591
OPEL[=>]90399194
OPEL[=>]90398215
OPEL[=>]436583
OPEL[=>]90393102
OPEL[=>]90374453
OPEL[=>]436582
OPEL[=>]90374185
OPEL[=>]90374181
OPEL[=>]436021
OPEL[=>]436088
OPEL[=>]90372079
OPEL[=>]436013
OPEL[=>]90372074
OPEL[=>]90372072
OPEL[=>]436087
OPEL[=>]90372057
OPEL[=>]90369823
OPEL[=>]436077
OPEL[=>]436558
OPEL[=>]90350742
OPEL[=>]90350739
OPEL[=>]436557
OPEL[=>]90350738
OPEL[=>]90350737
OPEL[=>]90349896
OPEL[=>]90349895
OPEL[=>]436073
OPEL[=>]90349894
OPEL[=>]90349893
OPEL[=>]90348402
OPEL[=>]90348401
OPEL[=>]90348400
OPEL[=>]90348399
OPEL[=>]90348398
OPEL[=>]90348397
OPEL[=>]90348212
OPEL[=>]90342004
OPEL[=>]90335774
OPEL[=>]90335773
OPEL[=>]22081231
OPEL[=>]90335772
OPEL[=>]90335187
OPEL[=>]90304471
OPEL[=>]90297920
OPEL[=>]436059
OPEL[=>]90297919
OPEL[=>]90297719
OPEL[=>]90295385
OPEL[=>]90295311
OPEL[=>]90271097
OPEL[=>]90271096
OPEL[=>]90268695
OPEL[=>]436000
OPEL[=>]9004365
OPEL[=>]77118762
OPEL[=>]436007
OPEL[=>]436036
OPEL[=>]436209
OPEL[=>]72118786
OPEL[=>]436207
OPEL[=>]72118784
OPEL[=>]72118777
OPEL[=>]436206
OPEL[=>]72118772
OPEL[=>]72118765
OPEL[=>]72118763
OPEL[=>]436205
OPEL[=>]D96208558
OPEL[=>]72118266
OPEL[=>]72081670
OPEL[=>]436195
OPEL[=>]72080190
OPEL[=>]22012276
OPEL[=>]436599
OPEL[=>]90511769
OPEL[=>]90511768
OPEL[=>]436148
OPEL[=>]90511720
OPEL[=>]90496645
OPEL[=>]22081177
OPEL[=>]436597
OPEL[=>]90496644
OPEL[=>]90473315
OPEL[=>]436028
OPEL[=>]90443133
OPEL[=>]90442890
OPEL[=>]426218
OPEL[=>]436005
OPEL[=>]436129
OPEL[=>]90442885
OPEL[=>]90442879
OPEL[=>]436594
OPEL[=>]90421788
OPEL[=>]90421787
OPEL[=>]436025
OPEL[=>]436593
OPEL[=>]90421770
OPEL[=>]90421766
OPEL[=>]436592
OPEL[=>]90421763
OPEL[=>]90399489
ROVER[=>]GDA1034

Distribuie pe Facebook

Contactează utilizatorul

Amortizor 243014 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 85kw
Besoiu Piese Auto SRL Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 8480474
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Termostat,lichid racire 78222 TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, N
Preţ60 RON Termostat,lichid racire 78222 TOYOTA URBAN CRUISER (NSP1_, N Timisoara, Timis
Set placute frana,frana disc P50065 MERCEDES-BENZ VARIO auto
Preţ318 RON Set placute frana,frana disc P50065 MERCEDES-BENZ VARIO auto Timisoara, Timis
Senzor presiune aer| Senzor, presiune galerie admisie 103003
Preţ139 RON Senzor presiune aer| Senzor, presiune galerie admisie 103003 Timisoara, Timis
Senzor,temperatura lichid de racire 73510 RENAULT ESPACE I (
Preţ51 RON Senzor,temperatura lichid de racire 73510 RENAULT ESPACE I ( Timisoara, Timis
Scut protectie termica, inst. injectie 293140 BMW 5 Gran Tur
Preţ4 RON Scut protectie termica, inst. injectie 293140 BMW 5 Gran Tur Timisoara, Timis
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi!

Îți poți modifica setările de cookie-uri, în funcție de preferințele tale. Prin clic pe “Da, accept” ești de acord cu folosirea cookie-urilor instalate pe site. Acestea sunt utilizate pentru a îți oferi o experiență de navigare cât mai bună.

Da, accept Modific setările

Alegerea dumneavoastră privind fişierele cookie

cookie

Fişiere cookie necesare

Aceste cookie-uri vă permit să navigați pe site-ul nostru și să folosiți caracteristicile sale.

Vezi cookie-urile

Acestea sunt utilizate pentru eficientizarea lucrului nostru pe site. Aceste cookie-uri nu colectează informații despre dvs. care ar putea fi folosite pentru publicitate sau pentru a înregistra activitatea dvs. pe internet. Fără aceste cookie-uri, acest site nu va funcționa corect.

Denumire Pentru ce sunt folosite Durata
acceptcookies Afişarea de conţinut personalizat, corespunzător rolului şi drepturilor unui utilizator. 365 zile
acceptcookies_group_1 Memorează opțiunea uilizatorului în ceea ce privește acceptarea/neacceptarea unor categorii de cookies 365 zile
acceptcookies_group_2 Memorează opțiunea uilizatorului în ceea ce privește acceptarea/neacceptarea unor categorii de cookies 365 zile
filter_label_jar Deschide filtrele selectate după refresh 365 zile
utc User time 500 zile
_dc_gtm_UA-# Folosit de Google Tag Manager pentru a controla încărcarea scriptului Google Analitics. Reține informații anonime despre interacțiunea utilizatorului cu site-ul. Cookie de sesiune
_ga Reține informații anonime despre interacțiunea utilizatorului cu site-ul. (timpul și data interacțiunii cu diverse materiale de marketing sau pagini care au adus utilizatorul pe site) 2 ani
_gid Înregistrează un ID unic care este utilizat pentru a genera date statistice despre modul în care vizitatorul folosește site-ul. Cookie de sesiune
collect Folosit pentru a trimite informații la Google Analytics referitoare despre la dispozitivul folosit de utilizator pentru a accesa site-ul. Cookie de sesiune
d Reține informații anonime despre interacțiunea utilizatorului cu site-ul (numărul de vizite pe site, timpul mediu petrecut pe site și paginile încărcate cu scopul generării rapoartelor pentru optimizarea conținutului site-ului). 3 luni
_gads Folosit pentru afișarea unor reclame mai relevante pentru utilizator. 2 ani
ssum Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. Id-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. 29 zile
ads/ga-audiences Folosit de Google Ad Words pentru a readuce utilizatorii pe site, pe baza comportamentului online al acestora. Cookie de sesiune
c Afișarea unor reclame mai relevante pentru utilizatori. Cookie de sesiune
cid Afișarea unor reclame mai relevante pentru utilizatori Cookie de sesiune
CMID Reține date anonime legate de vizitele utilizatorului pe site (numărul de vizite, timpul mediu petrecut pe site și paginile care au fost încărcate) în scopul afișării reclamelor relevante pentru utilizator. 365 zile
CMPS Reține date anonime legate de vizitele utilizatorului pe site (numărul de vizite, timpul mediu petrecut pe site și paginile care au fost încărcate) în scopul afișării reclamelor relevante pentru utilizator. Cookie de sesiune
CMST Reține date anonime legate de vizitele utilizatorului pe site (numărul de vizite, timpul mediu petrecut pe site și paginile care au fost încărcate) în scopul afișării reclamelor relevante pentru utilizator. Cookie de sesiune
DSID Utilizat de Google DoubleClick pentru re-direcționare, optimizare, raportare și afișarea reclamelor. Cookie de sesiune
eud Reține date anonime, cum ar fi adresa IP, locația geografică, site-urile vizitate și reclamele pe care utilizatorul a făcut clic, în scopul optimizării afișării reclamelor în funcție de mișcarea utilizatorului pe site-urile web care utilizează aceeași rețea publicitară. 365 zile
euds Reține date anonime, cum ar fi adresa IP, locația geografică, site-urile vizitate și reclamele pe care utilizatorul a făcut clic, în scopul optimizării afișării reclamelor în funcție de mișcarea utilizatorului pe site-urile web care utilizează aceeași rețea publicitară. Cookie de sesiune
gi_u Folosit pentru reclame targetate și pentru a documenta eficacitatea fiecărei reclame. 365 zile
GoogleAdServingTest Reține ce reclame au fost afișate utilizatorului. Cookie de sesiune
i Reține date anonime, cum ar fi adresa IP, locația geografică, site-urile vizitate și reclamele pe care utilizatorul a făcut clic, în scopul optimizării afișării reclamelor în funcție de mișcarea utilizatorului pe site-urile web care utilizează aceeași rețea publicitară. 365 zile
id Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. ID-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. 3 luni
IDE Folosit de Google DoubleClick pentru a înregistra și a raporta acțiunile utilizatorului site-ului după ce a văzut sau a făcut clic pe o reclamă, în scopul de a măsura eficacitatea acesteia și de a prezenta reclame relevante pentru utilizator. 365 zile
KADUSERCOOKIE Înregistrează un ID unic care identifică dispozitivul utilizatorului în timpul vizitelor de întoarcere pe site-urile Web care utilizează aceeași rețea publicitară. ID-ul este utilizat pentru afișarea reclamelor relevante. 3 luni
khaos Reține date anonime, cum ar fi adresa IP, locația geografică, site-urile vizitate și reclamele pe care utilizatorul a făcut clic, în scopul optimizării afișării reclamelor în funcție de mișcarea utilizatorului pe site-urile web care utilizează aceeași rețea publicitară. 365 zile
KTPCACOOKIE Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. Id-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. Cookie de sesiune
matchgoogle Reglementează sincronizarea identificării utilizatorilor și schimbul de date între diferite servicii de publicitate. 29 zile
mc Colectează date despre vizitele utilizatorului pe site, cum ar fi ce pagini au fost încărcate. Datele înregistrate sunt folosite pentru afișarea reclamelor relevante. 13 luni
ra1_uid Afisarea unor reclame mai relevante pentru utilizatori 365 zile
rud Reține date anonime, cum ar fi adresa IP, locația geografică, site-urile vizitate și reclamele pe care utilizatorul a făcut clic, în scopul optimizării afișării reclamelor în funcție de mișcarea utilizatorului pe site-urile web care utilizează aceeași rețea publicitară. 365 zile
ssi Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. ID-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. 365 zile
TDCPM Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. ID-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. 365 zile
TDID Reține un ID-unic despre dispozitivul unui utilizator care revine pe site. ID-ul unic este folosit pentru a afișa reclame relevante. 365 zile
test_cookie Se utilizează pentru a verifica dacă browserul utilizatorului acceptă cookie-uri. Cookie de sesiune
tuuid Reține dacă utilizatorul a fost de acord sau nu să utilizeze cookie-uri. 365 zile
uid Înregistrează un cod de utilizator unic care recunoaște browserul utilizatorului când vizitează site-uri care utilizează aceeași rețea publicitară. Scopul este de a optimiza afișarea reclamelor în funcție de preferințele utilizatorului 2 luni
uuid Reține date despre vizitele utilizatorului pe site, cum ar fi ce pagini au fost încărcate. Datele înregistrate sunt folosite pentru afișarea de reclame relevante pentru utilizator. 365 zile
wfivefivec Reține date despre vizitele utilizatorului pe site, cum ar fi ce pagini au fost încărcate. Datele înregistrate sunt folosite pentru afișarea de reclame relevante pentru utilizator. 365 zile

Accept fişiere cookie de funcţionalitate

Acestea înregistrează toate setările pe care le faceți, pentru a vă oferi o experiență personalizată.

Vezi cookie-urile

Acestea ajută la îmbunătăţirea experienţei dvs., de exemplu reamintindu-vă ce produse aţi adăugat în coş. Acestea pot înregistra modificările pe care le-aţi făcut pe site. Informaţiile pe care le colectează pot fi făcute anonime. Acestea se referă strict la site-ul nostru şi nu pot urmări alte site-uri pe care le vizitaţi.

Denumire Pentru ce sunt folosite Durata
tooltip_account_search Posibilitatea de a căuta un anunț în lista Anunțurile mele 365 zile
to_send Conversații- mesagerie site Bifează - Trimite apăsând Enter 365 zile
tooltip_account_fav_search Informează utilizatorul de posibilitatea de a căuta anunțurile favorite 365 zile
favourites_popup Informează utilizatorul că poate distribui lista de anunțuri sau căutări favorite 5 zile
dropdown_search2 Informează utilizatorul că poate efectua o căutare după descriere 10 zile
tooltip_info_filters_(nr) Informează utilizatorul că poate filtra anunțurile 365 zile
tooltip_count Contorizeaza de cate ori a fost afisată informarea referitoare la cookies de mai sus 365 zile
hide_more_tooltip Informează utilizatorul că poate reînnoi un anunț 14 zile
terms_updated Informează utilizatorul referitor la actualizarea Termenilor și condițiilor de pe site. 30 zile
summertime_renew Pop-up reinnoire toate anunturile 5 zile
grid_type Memorează afisarea anunturilor (lista sau coloane) niciodată

Accept fişiere cookie de targeting/publicitate

Acestea vă furnizează anunțuri și mesaje relevante, în conformitate cu interesele dumneavoastră.

Vezi cookie-urile

Acestea sunt utilizate pentru a face schimb de anumite informatii cu terte parti cu care facem reclama, pentru a sti cum ati ajuns pe site-ul nostru. De asemenea, putem utiliza cookie-uri pentru a identifica partile site-ului de care sunteti interesat. Utilizam apoi aceste informatii pentru a va arata reclame si pagini care credem ca va pot interesa, pentru a individualiza modul in care comunicam cu dvs. sau pentru a individualiza continutul comunicarilor pe care vi le trimitem.

Denumire Pentru ce sunt folosite Durata
popup_newsletter Formular abonare Newsletter 5 zile
show_header_download_apps Banner descarcare aplicatie 14 zile
Trimite Vezi politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale