Angajam ECONOMIST

Brasov, Brasov Acum 3 săptămâni 3.000 LEI
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Tip job

Full time (normă întreagă)

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din Brasov, ANGAJEAZA: ECONOMIST

Cerinte:
-Absolvent studii superioare in domeniul financiar/economic;
-Experienta de minim 3 ani in functia de Contabil/Economist;
-Experienta relevanta in domeniul activitatii financiar-contabil;
-Cunoasterea programului de contabilitate SoftOne (S1) constituie un avantaj
-Abilități de analiza și sinteza, atenție la detalii
-Cunostinte foarte bune de legislatiein domeniul financiar-contabil;

Responsabilitatile postului:
-Intocmeste registrul de casa si opereaza extrasele de cont;
-Verifica si inregistreaza zilnic in contabilitate operatiunile desfasurate prin banca a conturilor;
-Inregistreaza in contabilitate facturile de cheltuieli pe centre de cost;
-Inregistreaza in contabilitate deconturile de cheltuieli;
-Intocmeste situatiile financiare anuale/semestriale.
-Introducerea datelor si prelucrarea diverselor operatiuni financiare (intrari, iesiri, transferuri, etc);
-Efectueaza corect si la timp inregistrari contabile pe baza documentelor justificative, potrivit planului de conturi si legislatiei in vigoare;
-Jurnale cumparari/liste de inventar/casari/efectuare plati/acte vama/documentatie credite;
-Inregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi in programul contabil
-Alte activitati legate de buna desfasurare a activitatii financiar-contabil

Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial atractiv, in functie de nivelul de implicare si rezultate;
- bonusuri, tichete de masa, tichete cadou;
- Pachet asigurări sociale suplimentareasigurare de viata si accidente;

*Salariul se negociaza la interviu.

Persoanele interesate pot depune CV-ul la:
• adresa de e-mail hr@urban-invest.ro sau la sediul societatii din Brasov, str. Carpatilor, nr. 93, jud. Brasov
• pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0767.042.072 / 0765.269.664 / 0786.350.711

hr2021/mnb

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

URBAN INVEST Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 13423915