Angajam Incarcator- Descarcator plicuri si colete

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 luni 2500 LEI

Firma de curierat Bookurier cauta sa angajeze incarcator - descarcator pentru sediul din Bragadiru
Cautam persoane serioase cu putere de munca, care sa-si doreasca o vechime in campul muncii!

Descrierea jobului

Incarcare / descarcare si sortare plicuri si colete
Coletele sunt de marime medie. Nu avem paleti, marfa voluminoasa, cargo sau albe (masini de spalat, frigidere etc)
Programul de lucru este de 8 ore incepand cu ora 17:00
Sambata si Duminica nu se lucreaza

Carte de munca Bonuri de masa
Depozitul se afla in Soseaua Alexandriei 99A, Bragadiru

Salariu 2500 Ron Net Luna

Descrierea companiei

SC Bookurier Logistics SRL este o companie dinamica cu o vasta experienta in domeniul curieratului. Societatea a avut grija ca personalul sa fie foarte bine motivat si sa aiba in plus un nivel ridicat al conduitei profesionale si al comportamentului.
Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare si colaboreaza indeaproape cu firme importante la nivel national si international.

Contactează utilizatorul

Bookurier Logistics Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 8471013

Anunțurile utilizatorului Bookurier Logistics

Curier Colaborator Bucuresti
Curier Colaborator Bucuresti Acum 2 săptămâni Preţ1.800 EUR