Anunțul a fost dezactivat!

Angajam! Locuri de muncă disponibile pentru șoferi!

Sibiu, Sibiu Acum 2 luni 2.200 EUR
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Tip job

Full time (normă întreagă)

Compania germană MHT.GmbH angajează șoferi categoria B in domeniul serviciilor de curierat.

Responsabilități:
-livrarea pachetelor
-pachetele trebuie livrate la termen, respectand ruta stabilita pentru fiecare zi.
-programul este de 8h pe zi + 30 min pauză, de luni pana sambata.

Cerințe:
-permis de conducere categoria B
-experiență în condus
-puncualitate
-seriozitate

Beneficii:
-salar de 2200 Euro brut + 14 Euro diurna/ zi
-scanner de lucru
-echipament de lucru
-suport din partea dispecerului in limba romana
-microbuz modern

*celor care solicita cazare, li se pune la dispozitie o camera alaturi de un alt coleg, intr-o pensiune care presupune o taxa de 400Euro/ luna pentru chirie, cu utilitati incluse.

Sună la: 004915739489999 -Marius

Muncă în străinătate din:

Judetul Sibiu Sibiu Medias