Anunțul a fost dezactivat!

Angajam Ospatar - Bucuresti, Sector 1 (Primaverii)

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 luni 2.500 LEI
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Full time (normă întreagă)

Esti candidatul ideal daca:

- Ești pasionat de industria ospitalității și ai un talent deosebit în a vorbi și a relaționa cu oamenii;

- Ești orientat către solicitările clientilor, dând dovadă de profesionalism și de dorința de a te perfecționa în domeniu tău;

- Ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și care apreciază munca în echipă;

- Abordezi cu entuziasm fiecare zi de lucru și fiecare client care ne trece pragul;
- Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational;
- Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
- Persoana comunicativa, organizata si atenta la detalii;
- Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu

Descrierea jobului

- Deservire mancare, bauturi alcoolice si nealcoolice;
- Politete si profesionalism in servirea clientilor;
- Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
- Inregistrarea vanzarilor;
- Intocmirea inventarului periodic sau ori de cate ori este nevoie.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.