Angajam reprezentant vanzari fibra optica -Arad

Arad, Arad Acum 4 zile 2.000 LEI
Domeniu de activitate

Vânzări

Angajam Reprezentant Vanzari -Fibra Optica-D2D- judetul ARAD
(cu sau fara experienta)
Candidatul ideal:
Abilitati excelente de comunicare, relationare si dorinta de munca;
Putere de convingere;
Persoana responsabila si de incredere;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Experienta anterioara in vanzari door to door constituie avantaj;
Responsabilitati:
Contactarea potenţialilor clienţi (activitate pe teren)
Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti accesand diverse canale de comunicare;
Relationarea excelenta cu clientii;
Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;
Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice, lunare.
Beneficii:
Carte de munca
Salariu motivant
Instruirea necesara
Posibilitate de promovare
Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, esti in locul prefect!
Se poate aplica prin CV la anunt.

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

gabi orange Proprietar
ID 13063727