Angajam sefi de tura, dispeceri, agenti de securitate Tulcea

Tulcea, Tulcea Acum 3 săptămâni 1.500 LEI
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Descriere

Angajăm în Tulcea

Telefon: +40725259433, +40757050968

Cerințe:

-minim 8 clase;

-persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat.

- experiența pe un post similar prezintă un avantaj

- disponibilitate de lucru în weekend și în ture

- cazier curat, fără antecedente penale

Responsabilități:

- Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord;

- Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului;

- Monitorizarea si respectare tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților, acordat la data stabilita.

- Bonuri de masa

- Echipament de lucru gratuit.

- Bonusuri acordate in funcție de atingerea obiectivelor.

AGENT PAZA

-Asigurarea ordinii si securitatii in obiectiv;

-Rezolvarea incidentelor de securitate;

-Informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiectiv;

-Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;

-Completarea documentelor specifice serviciului de securitate;

DISPECER

Activitati principale:

- Monitorizeaza starea de functionare a sistemelor;

- Monitorizeaza camerele video din locatie;

- Respecta procedurile de lucru stabilite in reltia cu beneficiarul;

- Mentine legatura telefonic cu coordontorul de securitate;

- Informeaza beneficiarul cu privire la evenimentele sesizate in incinta obiectivului.

SEF DE TURA

Bune abilitati de comunicare, coordonare si lucru in echipa.
Instructajul personalului din subordine.
Intocmeste si urmareste respectarea procedurilor de executie a sarcinilor tututor persoanelor ce i se subordoneaza si urmareste intreaga activitate legata de paza bunurilor si persoanelor aflate in obiectiv.

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

MIHAI DUMITRU Proprietar
ID 13308131

Anunțurile utilizatorului MIHAI DUMITRU

Cartuse-Toner Imprimanta Tulcea
Cartuse-Toner Imprimanta Tulcea Acum 5 zile Preţ70 LEI

Muncă în România din:

Judetul Tulcea Tulcea