Anunțul a fost dezactivat!

Angajam sofer duba 3,5t

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 luni
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Fără studii superioare

 Salariu confidenţial

Cautam sofer, duba 3,5 tone.
Scurta descriere a companiei
Furnizor de produse din carne de rata pe piata din Romania, cu experienta de pest 7 ani. Din dorinta de extindere a afacerii, cautam colegi care sa se alature echipei.

Cerinte
Permis auto categoria B (vechime minim 2 ani);
Experienta intr-o firma de distributie reprezinta un avantaj;
Abilităţi de organizare și orientare spre soluții.

Responsabilitati
Vei livra marfa cu duba de 3,5 tone si vei avea si activitate în depozit (manipulare marfă, încărcare-descărcare, etichetare, pregătire).
Program de lucru de 8 ore pe zi.

Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la numarul de telefon: 0743645545.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.