Angajam tamplari, vopsitori MDF si lemn

Suceava, Suceava Acum 3 săptămâni 3.000 LEI
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

SC cu sediul in Sfintu Ilie, angajeaza tamplari pentru productia de mobilier din MDF si lemn masiv, usi si scari din lemn masiv. Angajam un vopsitor pentru MDF si lemn. Conditii bune de munca si salariu competitiv cu posibilitatea de promovare,

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

Costin Proprietar
ID 12848732
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Cautari Frecvente:

Bona

Anunțuri similare

Preţ3.000 LEI Angajam tamplari, vopsitori MDF si lemn Lemn / pvc Suceava, Suceava
Casier/casiera
Casier/casiera Alimentație / comerț Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez șofer taxi cu atestat
Preţ1 LEU Angajez șofer taxi cu atestat Part time (jumătate de normă)  |  necalificat  |  transport Ploiesti, Prahova
Ajutor shaormar fara experienta
Ajutor shaormar fara experienta Turism / restaurante / hoteluri Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Bucatar/Bucatareasa
Preţ3.600 LEI Bucatar/Bucatareasa Turism / restaurante / hoteluri Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici