Anunțul a fost dezactivat!

Angajam Tinichigiu auto in Timisoara

Timisoara, Timis Acum o lună 3.000 LEI
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Tip job

Full time (normă întreagă)

Responsabilitati TINICHIGIU AUTO in TIMISOARA:

- Examineaza starea autovehiculului si ofera solutia optima pentru repararea/intretinerea calitativa, rapida si economica a acestuia;
- Executa reparatii de tinichigerie (reconditionare, inlocuire, intretinere) conform ordinului de reparatie/ notei de constatare / cererii clientului repectand normele si procesele/procedurile tehnologice;
- Monteaza / demonteaza elementele de caroserie pe autoturism dupa finalizarea reparatiei/ vopsirii;
- Verifica / certifica si inregistreaza calitatea reparatiilor efectuate.

Cerinte:
- Experienta profesionala in domeniu – minim 1 an;
- Studii de specialitate Liceu/ Scoala profesionala Tinichigiu carosier - avantaj;
- Seriozitate si capacitate de organizare.

Ce iti oferim noi:
- Contract de munca perioada nedeterminata
- Pachet salarial incepand de la 3.000 lei net + bonus de performanta
- Bonusuri de Paste si de Craciun
- Se ofera CAZARE ( daca este cazul )