Anunțul a fost dezactivat!

Căutăm colaborator agent vanzari - JOB de acasă

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o lună
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Proiect

Nivel carieră

Necalificat

 Salariu confidenţial

Căutăm colaboratori care să aducă în mod direct comenzi pe site, în schimbul unui procent din valoarea comenzii

Beneficii:
- Program flexibil (lucrezi când, cum și cât vrei)
- Procent avantajos din vânzări (din fiecare comandă)
- Plata la un interval de timp stabilit sau la un prag de sumă (stabilite de tine)
- Comisionul tău crește la fiecare 100 de comenzi pe care le aduci

Cerințe:
- Foarte bune abilități de vânzare și de negociere
- Seriozitate

Responsabilități:
- Promovarea produselor unde și cum dorești tu. Pe baza comenzilor obținute de tine, primești comision procentual
- Centralizarea comenzilor primite

Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Cautari Frecvente:

Bona
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici