Gradinita particulara acreditata sect 2 angajeaza educatoare

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 3 săptămâni
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

 Salariu confidenţial

Candidatul ideal

- cunoscatoare a metodelor didactice moderne si constructive;
- cel putin un an vechime;
- buna cunoscatoare a limbii engleze;
- experienta anterioara si studiile universitare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- organizarea si coordonarea activitatilor instructiv-educative in limba romana si in limba engleza;
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative;
- organizarea si amenajarea mediului educational;
- monitorizarea si evaluarea performantelor copiilor

BENEFICII

- pachet salarial atractiv;
- suport in formarea profesionala;
- mediu de lucru dinamic si echipa tanara.

Contactează utilizatorul

OANA ANDREI Companie
ID 12526119