Grădiniță particulară angajează DIRECTOR

Pitesti, Arges Acum 3 săptămâni
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Manager/Executiv

 Salariu confidenţial

Candidatul ideal:
- să iubească și să respecte copiii și copilăria
- absolventă de Facultatea de Psihologie sau Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar
- grad didactic II sau cel puțin definitivatul
- experiență în lucrul cu copiii este obligatorie
- persoană serioasă, creativă, cu mult entuziasm și spirit de echipă, dedicată lucrului cu copiii și DORNICĂ DE PERFECȚIONARE PROFESIONALĂ

Responsabilități:
- monitorizarea activității la grupe, în vederea asigurării calității la standardele cerute de grădiniță
- coordonarea unei echipe multidisciplinare
- realizarea documentelor specifice grădiniței
- conceperea planului de activități al grădiniței, inclusiv implementarea activităților extracurriculare, proiectelor și programelor educative
- menținerea unei relații bune cu părinții copiilor
- stabilirea unei relații adult - copil bazată pe respect, empatie și colaborare - construirea și menținerea mediului de învățare ordonat și atractiv pentru copii, împreună cu echipa din care face parte
- sprijinirea copiilor în vederea parcurgerii cu succes a programului zilnic

Oferim:
- pachet salarial motivant și atractiv, în funcție de experiență și performanțe
- masa de prânz gătită în bucătaria proprie
- condiții excepționale de lucru
- mediu de lucru plăcut, dinamic și echipă tânără
- mediu relaxant cu oameni relaxați
- locul ideal pentru dezvoltarea profesională
- respectarea zilelor legale libere

Ne dorim colaborări pe termen lung menite să ofere un mediu stabil și coerent comunității de copii și să construiască o echipă profesională puternică.

Program: full time

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

Cinca Ana Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 12946259