Grafician editor, junior, fara experienta. Part time job

Brasov, Brasov Acum 3 săptămâni 2.500 LEI
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time (jumătate de normă)

Nivel carieră

Fără studii superioare

Veți lucra direct cu echipele noastre de dezvoltare a produselor, home office, de marketing și de service pentru clienți, care vor asigura o cooperare mai fluidă și o comunicare mai ușoară în obținerea de rezultate excelente.
Cerinţe
• interes pentru continua dezvoltare in domeniul web design;
• Cel puțin 2 luni de experiență pe cont propriu sau ca freelancer, sau ca angajat în proiectarea interfetei site-urilor web;
• Minima experienta sau dornic sa invete cat mai multe în crearea graficii (Photoshop, Illustrator etc.; oferim training home training)
• Are un "ochi" foarte bun de culoare, proporție și aspect;
• doreste sa invete practica celor mai bune practici UI / UX și a tehnologiilor moderne;
• Cunoașterea HTML / CSS ar fi foarte utilă. (se poate invata: oferim training)
Descrierea jobului
Responsabilităţi
• Principala sarcină va fi aceea de a participa la revizuirea interfeței cu utilizatorul pentru a aduce întregul site la același standard profesional, modern;
• Proiectele suplimentare vor include sprijinirea echipei de marketing cu noi pagini colaterale și de destinație;
• Veți lucra cu o metodologie Scrum / Agile utilizând Jira.
Se ofera pregatire in toate cele de mai sus:

Beneficii
Colaboratorii nostri sunt încurajați să isi împărtășească ideile să depășească provocările în calitate de echipă și să facă cele mai bune produse din industrie. Pentru a realiza acest lucru, aveti posibilitatea sa lucrati home office, dupa programul dvs.
Oferim pregatire continua, in orice domeniul prezentat astfel incat sa deveniti cei mai buni.
Asteptam CV-ul aici

Dobândă 0%
Bani în 5 minute
RO +40

Am citit şi sunt de acord cu Politica de Confidenţialitate Lajumate.ro. Prin apăsarea butonului de mai jos confirm că sunt de acord ca datele cu caracter personal să fie prelucrate de către ECOFINANCE IFN S.A. instituţie financiar nebancară care acordă creditul conform Termenilor şi Condiţiilor şi Politicii de Confidenţialitate ale sale.

De asemenea, confirm că nu sunt o persoană expusă public, membru de familie şi / sau persoană strâns legată de o persoană expusă public şi că sunt beneficiarul real al creditului pe care îl solicit.

Am primit datele tale.

Echipa CreditPrime te va contacta în curând.

Contactează utilizatorul

Paul Proprietar
ID 11825522