Anunțul a fost dezactivat!

SC Alpaccess SRL angajeaza mecanic auto

Bucov, Prahova Acum 5 luni 4.000 LEI
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Cerinte:
- Studii medii finalizate (domeniul mecanicii constituie avantaj)
- Experienta in domeniu minim 3 ani
- Cunostinte tehnice de diagnoza auto
- Cunostinte tehnice de mecanica/ electrica auto
- Persoana pozitiva, responsabila, disciplinata, serioasa
- Atentie distributiva
- Capacitate de organizare si planificare
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de indeplinire a sarcinilor in termene limita
- Disponibilitate pentru lucru in mediul industrial
- Permis conducere categoria B

Responsabilitati:
- Diagnosticarea disfunctionalitatilor
- Reparatia si întretinerea autovehiculelor
- Utilizarea si întretinerea autovehiculelor si echipamentelor din dotare in conditii corespunzatoare
- Reparatia si inlocuirea diverselor piese, ansamble, subansamble, accesorii etc.
- Efectuarea de probe de functionalitate
- Alte atributii stabilite in fisa postului sau de catre superior

Beneficii:
- contract pe durata nedeterminata
- salariu negociabil in functie de cunostinte/ aptitudini
- bonuri de masa (35 lei/ zi)
- transport asigurat
- program luni-vineri