Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

2 Camere, Premium, Amzei, Centrala Proprie, Parcare, 5 min M

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o săptămână 800 EUR
Zona

Amzei

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

60

An finalizare construcție
1945
Etaj
3
Compartimentare
Semidecomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
3
Mobilat/Utilat
Complet

Comision agentie: 50% din valoarea unei chirii.

Apartament Premium, complet mobilat si utilat, semidecomandat, cu 2 camere, 60 mp, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil (cu lift), pozitionat ultracentral, in zona Piata Amzei, la 5 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Romana.

Apartamentul ofera acces la parcarea din curte, un avantaj rar pentru zona ultracentrala!

La semnarea contractului de inchiriere se percepe achitarea unei luni de chirie si o garantie in cuantumul valoric al unei chirii. Se incheie contract ANAF.

Apartamentul nu este adresat posesorilor de animale.



BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:



1. Beneficii oferite de zona:

- Mijloace de transport: Statia de Metrou Romana (M2) ndash; la aproximativ 5 minute de mers pe jos, STB autobuze si troleibuze la 4 min: 97, 168, 226.

- Institutii de invatamant: Gradinita nr. 116 (5 min), Scoala Gimnaziala nr. 5 (5 min), Scoala Gimnaziala Ion Heliade-Radulescu (3 min), Liceul bdquo;George Calinescu (2 min), Academia de Studii Economice (7 min), Universitatea Nationala de Arte (4 min).

- Medical: Spitalul Clinic de Urgente Oftalmologice (10 min), alte clinici medicale de diferite specialitati si o diversitate de farmacii (3-5 min).

- Magazine: Diverse magazine in proximitate pentru cumparaturi curente si specializate (Carrefour ndash; 12 min, Piata Amzei si Mega Image ndash; 3 min).

- O multitudine de restaurante/ pub-uri/ cafenele/ fast-food-uri in zona, culminand cu Calea Victoriei si Centrul Vechi.

- Banci si ATM-uri: BCR, CEC Bank, Alpha Bank, Raiffeisen Bank, Unicredit (3-5 min).



2. Beneficii tehnice ale ofertei:

Apartament premium, complet mobilat si utilat cu toate electrocasnicele moderne, 2 aparate de aer conditionat, centrala proprie si video interfon.



3. Situatia juridica: Liber.



ID ACTIV IMOB: 229753

CASA te bucuri!!!

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

2 Camere, Premium, Amzei, Centrala Proprie, Parcare, 5 min M
Marina Cojocaru Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16687685
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Skoda Octavia 3, 2.0TDI, DSG6
Preţ7.300 EUR Skoda Octavia 3, 2.0TDI, DSG6 Berlină  |  2014  |  240.000 km  |  diesel Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Opel Crossland X an fab.2018 / 1,2 benzina un singur prop. pe acte
Preţ38.000 LEI Opel Crossland X an fab.2018 / 1,2 benzina un singur prop. pe acte Monovolum  |  2018  |  110.000 km  |  1.200 cmc  |  benzină Iasi, Iasi
Citroen C Crosser 2,2 HDi
Preţ6.200 EUR Citroen C Crosser 2,2 HDi SUV  |  2011  |  292.000 km  |  diesel Piatra Neamt, Neamt
Vând Volkswagen T-roc 1.5
Preţ27.000 EUR Vând Volkswagen T-roc 1.5 SUV  |  2024  |  31.000 km  |  1.500 cmc  |  benzină Cluj-Napoca, Cluj
VW Golf 6 1.4TSI Navigatie ÎncălzireScaune Clima CamerăMarșarier Euro5
Preţ6.390 EUR VW Golf 6 1.4TSI Navigatie ÎncălzireScaune Clima CamerăMarșarier Euro5 Hatchback  |  2012  |  168.000 km  |  1.400 cmc  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici