Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

3 Camere Bloc Reabilitat Zona Alexandru Obregia

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o zi 99.900 EUR
Zona

Alexandru Obregia

Număr camere

3

Suprafață utilă (m²)

58

An finalizare construcție
1966
Etaj
6
Compartimentare
Semidecomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
9
Mobilat/Utilat
Parțial

REA Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Alexandru Obregia, in vecinătatea bancii ING.
Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente, reabilitat, fara risc seismic, construit in anul 1966, la etajul 6/9, detine o suprafata totală de 68,3 m.p. din care suprafața utilă este 57,8 m.p. și balcoane în suprafață de 10,5 m.p.
Locuinta este alcatuita din două dormitoare, un living, o bucatarie, o baie, două holuri și doua balcoane.

Confortul termic este realizat de la reteaua de termoficare.
In imediata apropiere se intalnesc puncte farmaceutice, medicale, comerciale, educationale, de divertisment, bancare, parcuri, etc.
Accesul la mijloacele de transport in comun facil: 3 minute pana la statia de autobuz Aliorului sau 20 minute până la stația de metrou Aparatorii Patriei.

Se accepta toate modalitatile de plata.
Informatiile tehnice au caracter orientativ, acestea fiind preluate de la proprietari.
Pentru mai multe detalii si vizionari, ne puteti contacta telefonic, specificand codul de identificare P5682

Id intern: P5682

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 2

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

3 Camere Bloc Reabilitat Zona Alexandru Obregia
George Mihai Niculcea Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16206206
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Bluza fetite, marime 92
Preţ30 LEI Bluza fetite, marime 92 Haine fete Ramnicu Valcea, Valcea
Salopeta pentru copii
Preţ300 LEI Salopeta pentru copii Haine băieți  |  utilizat Zarnesti, Brasov
Ghetute, pantofi NELLI BLU si balerini LASOCKI noi, masura 33
Preţ99,99 LEI Ghetute, pantofi NELLI BLU si balerini LASOCKI noi, masura 33 Încălțăminte fete  |  nou  |  negociabil Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Hainute copil 10 ani sh.
Preţ50 LEI Hainute copil 10 ani sh. Haine băieți Pitesti, Arges
Ghete FILA imblanite pt. baieti, bleumarin, nr. 21
Preţ89 LEI Ghete FILA imblanite pt. baieti, bleumarin, nr. 21 Încălțăminte băieți  |  nou Galati, Galati
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici