












Descriere anunt
Acest apartament are o suprafață utilă de 50 mp. Se află la etajul 4 și oferă o vedere frumoasă . Livingul si dormitorul sant luminoase, cu pardoseală din parchet și pereți albi. Bucătăria este dotată cu aragaz, frigider și cuptor, masina de spalat automata, centrala . Apartamentul este izolat si are acoperis.
Este situat în Hipodrom aproape de b-dul Mihai Viteazu , cu acces ușor la facilități, piata , centre comerciale , facultate etc.
Disponibil din data de 01. august 2026 .
Inchirierea se face pe minim un an , nu se accepta animale de companie , nu se accepta fumatul in apartament , se poate fuma in balcon.
Scmarosrl
pe site din 1 JunCa urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Scmarosrl
pe site din 1 Jun



















































































































































































































