







Descriere anunt
Apartament modern cu 2 camere la parter în vilă P+1 în Zona Dorobanți, Sectorul 1, ultracentral, în curte comună. Se află la 600 de metri de metroul Piața Romană, iar în apropiere se află Școala Nr. 5, Liceul Teoretic 'George Călinescu', ASE, British Council, și parcurile Ioanid și Grădina Icoanei, fiind o zonă potrivită pentru familii cu copii. În apropiere se află și magazinele Carrefour, Mega Image, Pepco, dm și bănci BRD, Raiffeisen. Zona este liniștită, ferită de zgomotul și poluarea traficului.
Apartamentul de 60mp este prevăzut cu centrală termică proprie, are două intrări, o sufragerie, un dormitor cu vedere spre grădină și o baie cu cadă cu jacuzzi. Apartamentul dispune și de un loc de parcare, o grădină pentru deconectare și o pivniță pentru depozitare la subsol. Suprafața totală curte + grădină este de 53mp.
Apartamentul are materiale de înaltă calitate:
-parchet laminat în sufragerie și dormitor
-gresie și faianță în baie și bucătărie
-geamuri termopan
Suprafață utilă: 60mp
Suprafață totală: 113mp
Prețul este negociabil. Pentru contact și programare vizionare, sunați după ora 12 la 0722650067.
Adi Car02
pe site din 18 NovCa urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Adi Car02
pe site din 18 Nov

































































































































































































