








1.100.000 eur
Persoana juridica
Descriere anunt
REA1005991 SVN Romania va propune spre vanzare un apartament de lux situat intr-un imobil select din zona Aviatorilor.
Apartamentul are o suprafata utila de 145 mp, la care se adauga suprafata celor 4 terase si este compus din:
- living 41 mp
- bucatarie 22 mp
- dormitor 18 mp
- dormitor 16 mp
- dormitor 12 mp
- baie 7 mp
- baie 4 mp
- grup sanitar 3 mp
- hol/dressing 15 mp
Proprietatea isi asteapta viitorul proprietar dotari de ultima generatie si finisaje de top: gresie faianta Marazzi si Porcelanosa, obiecte sanitare Vileroy&Boch, usi albe cu imaltimea de 2,4 m cu balamale ascunse si yala magnetica, inaltime neta apartament 3 m, aer conditionat montat prin tavan Mitsubishi, parchet masiv stejar lipit, video interfon, fonoizolatii in tavan si pardoseala intre apartamente si etaje, centrala termica Wissman cu boiler separat de 150 l, calorifere ingropate la fata geamurilor cu grila stejar deasupra, tamplarie Rayners aluminiu cu sticla duplex si securizata si inaltime de 2.7 m, deck Garapa pe terase si balcoane, compartimentare pereti interiori din caramida, vata minerala bazaltica de 12 cm Rockwool pe exterior, generator Himoinsa de 45 kw pt situatii de urgenta, adapost antiatomic de 80 mp la subsol -2, lift Shindler de 8 persoane, sistem antiincediu la subsol, posibilitate montare priza la parcarea din sunsol pt incarcare electrica auto.
Apartamentul este semimobilat (dressing-uri in fiecare camera si hol) si are bucataria mobilata si utilata complet.
Proprietatea este dotata cu centrala termica proprie si sistem de racire individual.
Imobilul se vinde impreuna cu 2 locuri de parcare si boxa de 9 mp la subsol -1, pretul acestora fiind 80.000 euro.
Nu detinem informatii despre clasa energetica a imobilului. Zona Aviatorilor: priveliÈti de vis Èi spaÈii exclusiviste
Situat în Sectorul 1 al capitalei, în partea de nord, zona Aviatorilor este unul dintre cele mai cunoscute Èi selecte cartiere, înnvecinându-se cu parcurile Kiseleff Åi HerÄstrÄu.
ExistÄ vile Èi case construite la începutul anului 1900 Èi în perioada interbelicÄ. De asemenea, dezvoltatorii imobiliari au construit o serie de ansambluri rezidenÈiale elegante cu regim de înÄlÈime redus. Ansamblurile din cartierul Aviatorilor sunt alegerea potrivitÄ pentru persoanele care îÈi doresc sÄ investeascÄ Ã®n imobile rezistente, cu compartimentÄri spaÈioase pentru un stil de viaÈÄ aerisit Èi confortabil.
Aviatorilor, un cartier select Èi modern
Ansamblurile rezidenÈiale din aceastÄ zonÄ se remarcÄ nu numai prin finisajele moderne, dar Èi prin atmosfera liniÈtitÄ, fiind ferite de zgomotul urban.
Pentru cei cÄrora le place viaÈa culturalÄ Ã®n zona Aviatorilor se regÄsesc 3 dintre cele mai importante muzee din România: Muzeul ÈÄranului Român, Muzeul NaÈional Grigore Antipa Èi Muzeul NaÈional de Geologie.
Fiind o zonÄ de referinÈÄ a capitalei, infrastructura este bine pusÄ la punct, iar transportul în comun se face rapid cu autobuzul Èi cu ajutorul metroului, prin magistrala M2, staÈiile Aviatorilor sau PiaÈa Victoriei.
Avantajele cartierului Aviatorilor:
â zonÄ de lux;
â amplasare aproape de centrul capitalei;
â acces rapid la mijloace de transport în comun;
â restaurante de lux.
ID: 16844148
Contactează vânzătorul
Persoana juridica
Andrei Haiduc
pe site din 15 Maractiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Drepturile consumatorilor
Acest anunț a fost publicat de către un vânzător privat.
Ca urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Persoana juridica
Andrei Haiduc
pe site din 15 Maractiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare













































































































































































































































































































































































