Agent imobiliar
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
pe site din 28 Nov
activ: 10 Mar 2026 20:12






Berceni metrou biruintei dimitrie leonida
350 eur
Companie
Bucuresti, IF
10.03.2026
Număr de telefon validat
Descriere anunt
Această garsonieră de 38 mp este situată la etajul 3, într-un bloc construit după anul 2000. Este decomandată, având o compartimentare practică. Îți va oferi confort și intimitate, fiind ideală pentru un stil de viață activ. Baia este finisată cu materiale de calitate superioară, dotată cu duș și obiecte sanitare moderne.
Locația garsonierei este excelentă, aproape de toate facilitățile necesare. În apropiere găsești cafenele și restaurante, precum „Sifon Cafe” și „La Mami Acasă”. De asemenea, ai acces rapid la instituții de învățământ, parcuri și centre medicale. Statia de metrou Berceni se afla la cateva minute,blocul fiind foarte aproape de pasarela ce face legatura cu statia de metrou, facilitând deplasările în oraș.Valabila de la 1 aprilie.
Nu rata ocazia de a viziona această garsonieră confortabilă. Contactează-ne pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare!
Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Comision cumpărător: 50%
Specificații
Suprafață utilă (m²)38
An constructie2020
Etaj3
Ansamblu rezidențialNu
ID: 16769369
Contactează vânzătorul
Companie
Agent imobiliar
pe site din 28 Novactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Despre companie
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Companie
Agent imobiliar
pe site din 28 Novactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare


























































































































































































































