BLITZ Romania
pe site din 4 Sep
activ: 10 Feb 2026 21:14

247.000 eur
Companie
Descriere anunt
Blitz vinde o casă deosebită situată la intrare în Săcele, la doar 10 minute de centrul orașului Brașov.
Proprietatea este construită de o persoană fizică cu experiență solidă, având în portofoliu încă 7 case realizate după proiecte speciale, toate deja locuite de clienți extrem de mulțumiți. Constructorul este recunoscut pentru seriozitate și atenția la detalii.
Casa este dispusă pe parter + etaj (P+1) și compartimentată eficient: 4 camere spațioase, bucătărie, 2 băi, cămară, cameră tehnică, spațiu dedicat luării mesei, terasă și gard cu fundație din beton. Construcția este finalizată în proporție de 90%, oferind cumpărătorului avantajul de a-și alege finisajele. Bugetul alocat pentru materiale este generos – 120 lei/mp pentru faianță, un standard rar întâlnit. Gard cu fundatie de beton.
Locuința beneficiază de dotări premium: geamuri de cea mai bună calitate (investiție de 16.000 euro), ușă de intrare în valoare de 1.000 euro, placă de beton între etaje, pompă de căldură, canalizare, apă curentă și curent electric inclusiv trifazic. Strada este cedată primăriei și dispune de iluminat stradal.
Achiziția se poate face cu un avans de 10–20%, iar casa poate fi predată în aproximativ 3 luni de la achitarea avansului inclusiv intabularea. Pentru mai multe detalii, vă aștept cu drag la vizionare.
Cod ofertă / ID BLITZ: P164411
Id intern: P164411
Număr niveluri imobil: 1
Număr Băi: 2
Nr. locuri parcare: 3
Curent
Apă
Canalizare
Specificații
Suprafață utilă (m²)133
An constructie2025
Numar Camere4Mobilat/Utilat3
Suprafata construita (m²)440
Număr niveluri imobil1
ID: 16751740
Contactează vânzătorul
Companie
BLITZ Romania
pe site din 4 Sepactiv:
BLITZ Romania
pe site din 4 Sepactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare