













Descriere anunt
Se închiriază apartament de 2 camere într-un imobil cu arhitectură deosebită, ,liber acum,situat CENTRAL, apropape de Facultatea Litere, Gară, scoli si magazine, în zona străzii Horea,strada IL CARAGIALE NR.3.
Imobilul a fost recent renovat ,reabilitat termic si reparat temeinic acoperisul.
Apartamentul păstrează stilul dat întregului imobil, dar pentru o izolare termica bună ,are feresrte si usa termopan de culoare închisă.
Are centrala termică proprie, aragaz, frigider, mașină de spălat, cuptor cu microunde,aparat cafea, etc.
Este mobilat,dar se poate accepta mobila pentru personalizare.
Pret 520 euro
Detalii in Pm.
serbam
pe site din 10 AprCa urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
serbam
pe site din 10 Apr


















































































































































































































