Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

ADAMANT ECLYPSE | 1 camera tip 1C | cu cămară | 49,3mp | CUG - Iasi

Iasi, Iasi Acum o săptămână 82.620 EUR
Zona

Cug

Număr camere

1

Suprafață utilă (m²)

43

An finalizare construcție
2026
Etaj
2
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
În construcție
Clasă energetică
B
Număr niveluri imobil
8
Mobilat/Utilat
Nemobilat
 Ansamblu rezidențial

ADAMANT ECLYPSE - un complex de apartamente situat in Iași, pe strada Hlincea (zona Cug - Iași), în planul 2 la bulevard.

Apartament 1 cameră, decomandat, suprafata totala de 49,3 mp, cu balcon tip terasă de 6,8 mp și cămară de 2,6 mp.
Dotări: aer condiționat, centrală termică, gresie + faianță din import.

Facilități complex care îți transformă fiecare zi într-o experiență plăcută: 2 ascensoare de ultimă generație, acces securizat, video interfon, iluminat exterior, sistem de parcare subterană și supraterană, spații comerciale la parter.

Detalii construcție:
Structură pe cadre;
Fundații de tip radier general;
Structură din beton clasa C30/37;
Zidărie BCA;
Izolație cu vată bazaltică;

Nu lăsa această oportunitate să îți scape! Contactează-ne astăzi și programează o întâlnire la biroul nostru de vânzări situat pe sos. Nicolina, nr.54.

Preț

- 82.620 euro + TVA -plata integrala

- 84.915 euro + TVA - 80% avans avans la antecontract si diferenta la predare;
- 87.210 euro + TVA - 50% avans avans la antecontract si diferenta la predare;

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Comision cumpărător: 0%
Posibilitate parcare: Da

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

ADAMANT ECLYPSE | 1 camera tip 1C | cu cămară | 49,3mp | CUG - Iasi
ADAMANT GROUP Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 14961385
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Vand Manduca Bellybutton + MaM Babywearing Cover noi, nepurtate
Preţ500 LEI Vand Manduca Bellybutton + MaM Babywearing Cover noi, nepurtate Nou Sibiu, Sibiu
Promotie! Apartament de 1 camera, 48mp, mobilat si utilat, z
Preţ76.125 EUR Promotie! Apartament de 1 camera, 48mp, mobilat si utilat, z 1 cameră  |  45 m²  |  etajul 1/11  |  2025  |  decomandat Iasi, Iasi
Pompă electrică Philips Avent
Preţ300 LEI Pompă electrică Philips Avent Utilizat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Pompa de san electrica
Preţ100 LEI Pompa de san electrica Oradea, Bihor
Mameloane de silicon Philips Avent
Preţ50 LEI Mameloane de silicon Philips Avent Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici