Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Afacere la cheie cu randament de până la 10% zona Teiul...

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o săptămână 300.000 EUR
Zona

Teiul Doamnei

Tip tranzacție

Vânzare

Tip

Spaţii comerciale

Suprafață utilă (m²)
150

Spațiu comercial tip hală, cu randament estimat de până la 10% anual, obținut atât din închiriere cat si din instalarea de panouri fotovoltaice cu potențial de creștere la un randament de 10% . Acesata configuratie permite instalarea unui sistem fotovoltaic on-grid, cu producție estimată de 150.000 kWh/an. Energia produsa poate genera un venit suplimentar . ( Veniturile din panouri fotovoltaice pot ridica RANDAMENTUL afaceri de pana la 10 % pe an.), făcând investitia una atractiva si sustenabilă pe termen lung.
Vă prezentăm spre vânzare un spațiu comercial versatil de 150 mp, situat pe strada Oteșani, într-una dintre cele mai dinamice și căutate zone comerciale ale Sectorului 2 – Colentina – Doamna Ghica – Teiul Doamnei.

???? La cerere, se poate cumpăra întreaga suprafață de 250-503 mp, pentru activități de amploare sau centre comerciale de tip showroom / clinică / supermarket.
???? Localizare strategică și acces excelent
Proprietatea beneficiază de expunere stradală generoasă și vizibilitate crescută, într-o zonă cu vad comercial format și trafic pietonal constant.
Acces rapid către Colentina, Doamna Ghica, Teiul Doamnei și Obor. Acces facil pentru clienți și aprovizionare.

????️ Caracteristici ale spațiului
Suprafață utilă: ~150 mp; Open-space principal luminos și ușor de compartimentat;
Spații tehnice și sanitare amenajate;
Înălțime liberă generoasă, ideală pentru expunere sau depozitare;
Clădire solidă, cu acoperiș în pantă și infrastructură completă pentru activități comerciale, medicale sau logistice.

????️ Profilul zonei
-Zonă dens populată – aproximativ 7.500 de locuitori în raza de 250 m;
-Public țintă: familii tinere, profesioniști și rezidenți din noile ansambluri din jurul Doamnei Ghica;
În apropiere: supermarketuri, clinici private, farmacii, școli, spații de birouri, restaurante și servicii de proximitate.

???? Utilizări potrivite
Spațiul se pretează pentru o gamă largă de activități comerciale și de servicii:
-Showroom / magazin de prezentare;
-Supermarket de proximitate / magazin specializat;
-Centru medical, clinică, laborator de analize, farmacie;
-Centru educațional, after-school sau studio;
-Depozit urban, centru logistic sau punct de distribuție.

✅ Avantaje competitive
Vad comercial și trafic constant;
Infrastructură completă pentru activități comerciale diverse;
Posibilitate extindere la 250-503 mp în funcție de nevoile chiriașului;
Zonă în plină dezvoltare, cu potențial ridicat de creștere.

Suprafaţă totală: 150 m²
An finalizare construcție: 1990
Vitrină: 13.0 m
Stadiu construcţie: Finalizat
Număr Grupuri Sanitare: 2
Posibilitate parcare: Nu
Tip imobil: Mall

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Afacere la cheie cu randament de până la 10% zona Teiul...
Florentina Cirstea Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16689797
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Auto Chevrolet Aveo
Preţ2.000 EUR Auto Chevrolet Aveo Berlină  |  2008  |  44.500 km  |  benzină Brasov, Brasov
Chevrolet Aveo 2012
Preţ2.800 EUR Chevrolet Aveo 2012 Hatchback  |  2012  |  100.000 km  |  benzină Ramnicu Valcea, Valcea
Chevrolet epica 2.0i 2010
Preţ2.500 EUR Chevrolet epica 2.0i 2010 Berlină  |  2010  |  190.000 km  |  benzină Iasi, Iasi
Chevrolet Aveo autoturism
Preţ14.500 LEI Chevrolet Aveo autoturism Berlină  |  2006  |  72.000 km  |  benzină Craiova, Dolj
Chevrolet Captiva 2.2 AWD
Preţ8.600 EUR Chevrolet Captiva 2.2 AWD SUV  |  2012  |  137.200 km  |  diesel Falticeni, Suceava
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici