Angajam curieri- temporar (3 luni) si permanent

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 13 ore
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

 Salariu confidenţial

ARRW LOGISTICS GmbH, o companie cu sediul în Munchen, Germania, cu peste 7 ani de experiență în domeniu și un parteneriat direct cu Amazon, angajează șoferi cu categoria B de permis de conducere.

Cerințe:
-Varsta minima 21 ani
-Permis cat B experienta minim 1 an
-Cont bancar in euro
-cazier curat

Descrierea Postului:
* Locație: Olching Munchen, Germania
* Limba necesară: Limba română,engleză nivel intermediar
* Livrare colete ușoare către clienți după o rută stabilită în prealabil (Rutele sunt de 8 9 ore, peste 80% din colete au sub 3 kg)
* Program flexibil : 5,6zile pe saptamana( luni-sambata) începând între orele 9 - 11 dimineața
* Posibilitate de overtime in perioade aglomerate

Beneficii

* Salariul este de 15.00 pe ora brut
* Diurna 14 zi neimpozabili!
* Contract de muncă perioadă nedeterminată dupa perioada de probă
* GARANTAT 40h saptamana

* Se ofera training platit, teorie cat si practic
* Oportunitati bonusuri diferite bazate pe performante
* Duba si motorina de la companie. Vehicule mici disponibile (Volkswagen ,Mercedes Vito scurt, Ford Transit scurt, Renault sau Opel)
* Plata salariului pe data de 15 a lunii cu furnizarea de fluturași de salariu
* Echipă tânără și grozavă,suport complet

Contact:
Alex

Se ofera ajutor pentru gasirea unei chirii!
Nu oferim cazare!!!!!

Pentru mai multe detalii sau pentru a aplica pentru acest post, vă rugăm să lăsați un nr de telefon cu numele dvs pt a va contacta. Oportunitatea de a face parte din echipa noastră vă așteaptă!

Contactează utilizatorul

Simona Nitu Proprietar
ID 16037983

Muncă în străinătate din:

Judetul Bucuresti-Ilfov Bucuresti Bragadiru