Angajam Inginer ofertare in constructii

Iasi, Iasi Acum o săptămână 7.000 LEI
Domeniu de activitate

Achiziţii

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Manager/Executiv

Candidatul ideal
• Absolvent de studii tehnice superioare în domeniul construcții / instalații.
• Experienta pe un post similar, de ofertare in domeniul constructii - de minimum 5 ani;
• Experienta ofertare pe platforme electronice (SEAP)
• Experienta in licitatii publice (SICAP);.
• Cunoasterea programelor de devize.

Responsabilitati:
• Coordonarea si organizarea departamentului de licitatii a proiectelor pentru constructii civile si industriale etc.
• Intocmire oferte pentru lucrari complexe in domeniul constructii;
• Urmarirea licitatiilor inclusiv pe SEAP si analiza oportunitatilor de participare;
• Elaboreaza DUAE (documente de calificare), oferta tehnica si financiara pentru licitatii
• Sa cunoasca modul de lucru SICAP,
• Intocmirea documentatiei dе ofertare pentru participarea la licitatii: propunerea tehnica /propunerea financiara / documente dе calificare / raspunsuri la clarificarile primite.
• Intocmirea situatiilor de lucrari (devize, centralizatoare, atasamente, analiza de pret, etc.)si sustinerea acestora in fata reprezentantului beneficiarului;
• Intocmeste situatiile de plata partiale in relatiile cu Beneficiarul, in baza cantitatilor de lucrari real executate si a preturilor unitare negociate cu Beneficiarul, in vederea emiterii facturilor si a platilor aferente;
• Intocmirea devizelor oferta dupa antemasuratori existente, deviz general investitie;

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv,
• Un mediu de lucru plăcut și modern
• Birou si masina.
• La cerere oferim si cazare.

C.v la adresa de email: lucaevolutionconstruct@gmail.com

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Contactează utilizatorul

Bartic Georgiana Proprietar
ID 12365924