Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Instalator - instalatii tehnico-sanitare

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o lună
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Tip job

Part time (jumătate de normă)

Nivel carieră

Mid-Level

 Salariu confidenţial

Descrierea companiei:
Compania Mondo Instal S.R.L. activeaza in domeniul instalatiilor sanitare si de climatizare de peste 20 ani, avand un portofoliu impresionant de clienti. Realizam proiecte la cele mai inalte standarde pentru cladiri individuale de locuinte, ansambluri rezidentiale, imobile de birouri, hoteluri, mall-uri si altele.

Descrierea postului:
Noul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

• Responsabil pentru instalatiile sanitare si de climatizare la locatiile partenerilor nostri
• Diagnosticarea si solutionarea problemelor si avariilor
• Asigurarea functionalitatii la cei mai inalti parametrii a instalatiilor din aria de raspundere
• Respectarea reglementarilor de siguranta

Cerinte job:
In viziunea noastra, candidatul ideal intruneste urmatoarele cerinte:

• Experienta demonstrata de minim 2 ani in domeniul instalatiilor sanitare – OBLIGATORIU
• Permis de conducere categoria B – Reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu
• Persoana responsabila, punctuala si prietenoasa

Daca anuntul companiei noastre prezinta interes, va rugam sa ne transmiteti Curriculum Vitae-ul actualizat pe adresa de e-mail contact@mondo-instal.ro si va vom contacta in scurt timp pentru stabilirea unui interviu.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.