Anunțul a fost dezactivat!

Angajam Manipulant marfa - Piata de Gros SECTOR 4

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o lună 3.300 LEI
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Necalificat

Angajăm manipulant marfă, experiența în domeniu reprezentând un avantaj!

Cerințe:
- persoană serioasă, responsabilă și cu atitudine pozitivă;
- cazier curat;
- disponibilitate la efort fizic.

Responsabilități:
- pregătirea comenzilor pe paleți pentru încărcare;
- încărcare descărcare camioane;
- responsabil de manipularea și organizarea mărfurilor intrate si iesite din depozit.

Oferim:
- pachet salarial: 3.000 lei NET + 300 lei BONURI
- contract pe perioadă nedeterminată

Locatie depozit: Piata de Gros - Sector 4, Bucuresti.

Program de lucru: Luni- Vineri: 7-15.

Detalii Interviu la numarul de telefon afisat!