Angajam Personal Productie Publicitara

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o săptămână
Domeniu de activitate

Publicitate

 Salariu confidenţial

Angajam Personal Productie Publicitara - Middle -level
- Permis de conducere cat B
- Experienta in domeniu minim 3 ani
- Persoana tehnica, indeminatica, cu simt practic, atența la detalii
- Responsabilitate în realizarea sarcinilor, dorință de învățare și perfecționare în domeniu
- Persoana orientata catre munca in echipa

Responsabilitati:
- Executia și asamblarea materialelor publicitare
- Colantare pe diverse suporturi/suprafete
- Realizare litere volumetrice
- Confectionarea/montarea de casete si firme luminoase/neluminoase
- Amenajari showroom-uri si magazine, decorari vitrine, confectii metalice , copertine
- Indeplinirea sarcinilor de productie
- Cunoasterea fluxului de productie si respectarea metodei de lucru

Beneficii:
- Loc de munca stabil, motivational, posibilitate de perfectionare
- Salariu motivant, bonusuri

ALMA TOTAL SOLUTIONS Proprietar
ID 15750535