Anunțul a fost dezactivat!

Angajam Secretara

Ploiesti, Prahova Acum 5 luni
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Tip job

Full time (normă întreagă)

 Salariu confidenţial

Cabinet de ginecologie angajeaza secretara.

Cerinte:
- Persoana sociabila, responsabila si cu excelente abilitati de organizare - Capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
- Disponibilitate de lucru program flexibil;
- Cunostinte de operare PC - nivel mediu;
- Atentie la detalii, bune abilitati dе lucru in echipa;
- Viteza de reactie.

Responsabilitati:
- Intampinarea, informarea corecta si pregatirea pacientei pentru examinare;
- Raspunde amabil la solicitarile pacientelor primite pe telefon sau email;
- Programarea si confirmarea programarilor conform programului medicilor;
- Suport administrativ si logistic pentru angajatii cabinetului;
- Incasarea contravalorii serviciilor medicale de la paciente;
- Gestionarea eficienta a pacientelor pentru evitarea intarzierilor;
- Asigurarea necesarului de consumabile pentru medici;
- Arhivarea si organizarea documentelor.

Pentru a aplica suna la 0727277739 sau trimite datele CV/tale de contact la adresa de mail: aida.tudoroiu@gmail.com