Angajam sofer livrator 3.5t

Rudeni, Bucuresti-Ilfov Acum 5 ore
Domeniu de activitate

Transport

 Salariu confidenţial

Sofer livrator
pentru livrarea produselor noastre in Bucuresti si in tara, livrare cu masini de 3.5 T.

Cerinte: carnet categorie B, studii medii.

Conditii: experienta in livrare cu masini de 3.5 Tone util;

Responsabilitati: livrare produse pe standuri mobile - greutate 5-10-15 kg maxim/stand mobil, in zona Bucuresti si la nivel national. Livrare la supermarketuri.

Detalii la telefon: 0745767633

Beneficii:
Se plateste diurna+se asigura cazare pe traseu.
Prime bi-anuale, de sarbatori – de Craciun si de Paste.
Bonus de performanta.
Telefon de serviciu.

Ginza Invest Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16019603