Angajam STIVUITORIST in Bacau

Bacau, Bacau Acum 3 săptămâni
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Junior/Entry Level

 Salariu confidenţial

Candidatul Ideal

• Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR

• Experienta relevanta pe o pozitie similara;

• Buna abilitati de comunicare si relationare

• Capabil sa isi prioritizeze si sa isi organizeze activitatea pentru o utilizare eficienta a timpului

• Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor

• Disponibil pentru a lucra pe schimb de noapte

Descrierea jobului

Responsabilitati

• Descarcarea, receptia si aranjarea paletilor

• Incarcarea/descarcarea masinilor in conformitate cu procedura in vigoare si modul de lucru intern

• Utilizarea corecta a stivuitorului si pastrarea acestuia în stare perfectă de funcţionare

Beneficii

- Decont transport

- Salariu avantajos

- Tichete de masa de 20 Ron/zi

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Contactează utilizatorul

DPD Romania Companie
ID 14400134