Angajăm tâmplar mobilă la comandă în Ploiești

Ploiesti, Prahova Acum 2 zile
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Fără studii superioare

 Salariu confidenţial

Ne mărim echipa
Angajăm tâmplar mobilă la comandă în Ploiești.
Atribuții:
Prelucrează materialele specifice fiecărei lucrări
Premontează piesele și accesoriile aferente
Montează în atelier/locația clientului produsul final.
Cerințe:
Atenție la detalii
Punctualitate și seriozitate
Flexibilitate și deschidere la lucruri noi
Capacitatea de a citi un desen tehnic
Abilități în prelucrarea materialelor presate (MDF, pal)

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Contactează utilizatorul

Rapid Mob Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 13928226