Angajam vanzator/consilier magazin mobila

Radauti, Suceava Acum o săptămână
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Mid-Level

 Salariu confidenţial

Descrierea jobului
Derularea activitatii de gestionare a magazinului: etichetarea marfurilor, verificarea preturilor, inventarierea produselor aflate in gestiune;
Aprovizionarea corecta si eficienta, in conformitate cu standardele companiei, a spatiilor de expunere si depozitare din magazin;
Expunerea produselor in magazin si rearanjarea acestora ori de cate ori este nevoie;
Servirea amabila si orientata către client;
Utilizarea corecta a casei de marcat, a programului de gestiune si a instrumetelor de plata.
Urmarirea incasarilor pentru fiecare client in parte si luarea masurilor necesare pentru a incasa la timp;
Insusirea cunostintelor cu privire la produsele si caracteristicile lor tehnice;
Menținerea unei relații profesionale și amabile cu clienții.
Candidatul ideal
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Cunostinte de utilizare a calculatorului;
Inclinatie spre domeniul tehnic;
Orientare catre gasirea de solutii;
Flexibilitate in lucrul cu clientii;
Experienţă in vanzari;
Mai multe detalii la numarul de telefon 0754 313 482

Market Mob Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15592527