Anunțul a fost dezactivat!

Angajare Montatori Panouri Fotovoltaice

Brasov, Brasov Acum o lună 2.400 EUR
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Ţară

Germania

MPS Voltaic Proiect S.R.L
Este in cautarea unor montatori de panouri fotovoltaice dedicati si calificati pentru a se alatura echipei noastre din domneniul energiei solare.Daca aveti experienta in instalarea si montarea panourilor fotovoltaice si sunteti pasionat de energie regenerabila , va rugam sa aplicati.

Responsabilitati:

-Instalarea si montarea eficenta a panourilor fotovoltaice conform specificaiilor tehnice.
-Asigurarea respectarii standartelor de calitate si siguranta in timpul procesului de instalare.
-Lucrul in echipa pentru a finaliza proiectele in termen si conform cerintelor clientilor.
-Diagnosticarea si rezolvarea problemelor tehnice in timpul instalarii.

Cerinte:

-Experienta anterioara in instalarea panourilor fotovoltaice sau intr-un domeniu relevant.
-Cunostinte solide in lucrul cu echipamentele si instrumentele specifice domeniului energiei solare.
-Abilitati excelente de comunicare si lucrul in echipa.
-Capacitatea de a lucra la inaltime si de a efectua munci fizice.

Benefici:

-Salariu competitiv,negociabil in functie de experienta.
-Oportunitati de avansare in cadrul companiei.
-Mediu de lucru dinamic si prietenos.
-Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea si promovarea energiei regenerabile.

Daca sunteti intgeresat si indepliniti cerintele de mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra actualizat la adresa de e-mail ovidiupopovici7@yahoo.com impreuna cu o scurta scrisoare de intentie.Va multumim pentru interesul dumneavoastra in a face parte din echipa noastra!

Muncă în străinătate din:

Judetul Brasov Brasov