Angajez Ajutor Mecanic Auto

Sibiu, Sibiu Acum 3 săptămâni
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Necalificat

 Salariu confidenţial

Descriere poziție:
Căutăm un mecanic auto pasionat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul service-ului nostru auto. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul mecanicii auto, capacitatea de a diagnostica și repara diverse probleme ale vehiculelor, și o atenție deosebită la detalii.

Responsabilități:

Diagnosticarea și repararea vehiculelor conform standardelor de calitate ale companiei
Efectuarea reviziilor periodice și a întreținerii preventive conform instrucțiunilor producătorului
Identificarea și soluționarea eficientă a problemelor tehnice ale vehiculelor
Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient și o experiență plăcută pentru clienți

Cerințe;
Experiență anterioară în domeniul mecanicii auto (minim 2 ani)
Cunoștințe solide în diagnosticare și reparații auto
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
Diploma de calificare în domeniul mecanicii auto reprezintă un avantaj

Beneficii:

Pachet salarial competitiv
Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă ești un mecanic auto dedicat și pasionat de mașini, te invităm să aplici la poziția noastră. Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail [adresă de e-mail] sau contactează-ne la numărul [număr de telefon] pentru mai multe informații.

Data limită pentru aplicare:
Locatie;

Contactează utilizatorul

Vasile Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15658459

Muncă în România din:

Judetul Sibiu Sibiu Selimbar