Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apartament 2 Camere, de Închiriat, Lacul Roșu, Rogerius...

Oradea, Bihor Acum 2 săptămâni 300 EUR
Zona

Rogerius

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

60

An finalizare construcție
1980
Etaj
parter
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
4
Mobilat/Utilat
Complet

Vă prezentăm pentru închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, amenajat și finisat clasic, pe Str. Lacul Roșu, colț cu Str. Ioan Cantacuzino, la parterul imobilului cu 4 etaje.

Cu o suprafață de 60 metri pătrați este compartimentat astfel: antreu, baie, bucătărie, living cu 2 canapele extensibile, dormitor cu mobilier și un balcon cu grilaj.

Detalii specifice:
--Internetul a se contracta de către noii chiriași.
--Închiriere pe minim un an, cu garanție 2 luni.
--Se acceptă doar nefumători.
--Nu se acceptă animale.

Zona în care este situat apartamentul este una foarte accesibilă, peste drum e Magazinul Profi, e la 2-3 minute de Parcul Olosig, Orășelul Copiilor și McDonalds de pe Bd Ștefan Cel Mare, iar pe coridorul verde din față este un loc de joacă amenajat cu leagăne și balansoare.

Alte magazine alimentare, cafenele, bănci, farmacii și mijloace de transport în comun în proximitate.
Zona este cu verdeață, cu arbori care asigură aer curat și oferă un plus de umbră în zilele toride de vară.

Apartamentul se închiriază mobilat și utilat, conform fotografiilor de prezentare.

Pentru mai multe informații aștept să mă contactezi.

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Nu

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apartament 2 Camere, de Închiriat, Lacul Roșu, Rogerius...
Gabriel Plesca Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15969759
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Suzuki Samurai masina
Preţ2.200 EUR Suzuki Samurai masina SUV  |  2002  |  3.333.333 km  |  2.100 cmc  |  diesel Arad, Arad
Suzuki Swift MILD HIBRID 12V Passion 1.2 5MT 2WD
Preţ13.800 EUR Suzuki Swift MILD HIBRID 12V Passion 1.2 5MT 2WD Hatchback  |  2021  |  16.400 km  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Suzuki SX4 S Cross
Preţ15.250 EUR Suzuki SX4 S Cross Berlină  |  2019  |  21.130 km  |  1.400 cmc  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Auto Suzuki sx4 4x4
Preţ4.900 EUR Auto Suzuki sx4 4x4 SUV  |  2010  |  111.800 km  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Suzuki Samurai Off Road
Preţ6.800 EUR Suzuki Samurai Off Road SUV  |  1999  |  6.800 km  |  benzină Hunedoara, Hunedoara
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici