Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apartament cu 2 camere decomandat in Bucuresti Confort Park

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum un an 75.000 EUR
Zona

Vitan-Barzesti

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

60

An finalizare construcție
2009
Etaj
2
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Clasă energetică
A
Număr niveluri imobil
10
Mobilat/Utilat
Complet
 Ansamblu rezidențial

Apartament cu 2 camere, spatios 59 mp utili+9 mp balcon, ideal pentru o familie ce isi doreste sa locuiasca intr-o zona linistita, amenajata modern si ferita de agitatia orasului.
Apartamentul este situat in Complexul rezidential Confort Park, situat pe soseaua Vitan Barzesti, vis-a-vis de Delta Vacaresti.
Acces facil - Splaiul Unirii, Universitatile, Timpuri Noi, Piata Unirii, Centrul Vechi, dar si catre Dristor, Stefan Cel Mare, Gara de Nord.
Anul constructiei 2008,
Apartamen foarte luminos, amplasare sud-est, ferestrele apartamentului fiind orientate spre zona verde si parculetul complexului, fara alte cladiri care sa obtureze lumina naturala. Accesul auto in complex se realizeaza prin sistem bariera, in curtea interioara exista loc de joaca pentru copii iar in imediata apropiere se afla complexul comercial Vitantis si Auchan.
Un atuu important al acestei locuinte este faptul ca proprietatea detine in proprietate si cote parti indivize din spatiile comune si caile de acces.
Veti simti un real confort locuind in camerele spatioase si decomandate, in suprafata utila de 59 mp, impartiti astfel:
15 mp living;
12 mp dormitor;
4 mp baie;
8,4 mp bucatarie; open space cu posibilitatea de a fi inchisa
13 mp hol;
9 mp terasa /balcon; cu posibilitatea de a fi inchis si utilizat ca spatiu de locuit sau relaxare.
Apartamentul este mobilat complet, bucatarie mobilata si utilata, totul fiind in stare foarte buna.
Foarte bine izolat termic si fonic
Bloc construit conform normelor si reglementarilor in vigoare
Dispune de lift pentru persoane, doua cai de acces in bloc, rampa pentru persoanele cu dizabilitati
Apartamentul nu detine loc de parcare in proprietate.
Sistem de colectare selectiva a deseurilor menajere
Boxe in curs de amenajare
Monitorizare video
Sistem Videointerfon
Mijloace de transport:
STB 102; 223; 123; 135; 243
Metrou: magistrale M1, M2, M3

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Comision cumpărător: 0%
Posibilitate parcare: Da

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apartament cu 2 camere decomandat in Bucuresti Confort Park
Gelu Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15809817
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Opel Antara Cosmo 4×4
Preţ4.500 EUR Opel Antara Cosmo 4×4 SUV  |  2008  |  280.000 km  |  diesel Constanta, Constanta
Audi Q5 Exclusive nu necesita investitii
Preţ14.900 EUR Audi Q5 Exclusive nu necesita investitii SUV  |  2013  |  202.000 km  |  diesel Brasov, Brasov
Vând BMW Seria 3 Model 328 XI An 2015 Model F30
Preţ16.000 EUR Vând BMW Seria 3 Model 328 XI An 2015 Model F30 Limuzină  |  2015  |  133.500 km  |  1.998 cmc  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vand citroen C3 picasso
Preţ4.500 EUR Vand citroen C3 picasso Hatchback  |  2014  |  142.738 km  |  diesel Galati, Galati
Vând Fiat Punto 2002
Preţ600 EUR Vând Fiat Punto 2002 Berlină  |  2002  |  170.500 km  |  benzină Nasaud, Bistrita-Nasaud
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici