R.E.A. Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere în zona Iancului, pe Strada Stănescu Gheorghe, decomandat, situat într-un bloc reabilitat și bine întreținut.
Bloc reabilitat termic (2023–2024), construit în 1979, care nu este încadrat în nicio categorie de risc seismic, nefiind expertizat.
Se află la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje și are o suprafață utilă totală de 59 mp, din care 4 mp sunt reprezentați de balcon.
Compartimentare: living, dormitor, bucătărie, baie și balcon.
Se vinde complet mobilat și utilat.
A fost recent renovat în întregime și nu a fost locuit sau închiriat ulterior.
Deține centrală termică proprie cu condensare Ariston Clas One+, contorizare individuală pentru apă, gaz și electricitate, uși interioare din stejar masiv, dotate cu garnituri de etanșare fonică.
Confortul termic este asigurat prin centrala de apartament.
Instalațiile electrice și sanitare au fost schimbate în anul 2024.
Zonă pet-friendly.
În imediata apropiere se află puncte comerciale, bancare, farmaceutice, medicale, educaționale și de divertisment.
Acces facil la mijloacele de transport în comun: 10 minute până la stația de metrou.
Se acceptă toate modalitățile de plată. Informațiile tehnice au caracter orientativ, acestea fiind preluate de la proprietar.
???? Dacă sunteți în căutarea unui apartament cu 2 camere în zona Iancului – Strada Stănescu Gheorghe, nu ratați această ocazie!
Comision standard, valabil doar la cumpărare.
Pentru mai multe detalii și vizionări, nu ezitați să ne contactați, specificând codul P7363.
Id intern: P7363
Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.