Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit
Anunțul a fost dezactivat!

Apartament 2 camere Sisesti / Doi Cocosi

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 luni 147.000 EUR
Zona

Sisesti

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

63

An finalizare construcție
2013
Etaj
3
Compartimentare
Semidecomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
4
Mobilat/Utilat
Parțial
 Preț negociabil

Recomandam celor ce s-au indragostit de zona de nord a Capitalei un
foarte frumos si accesibil apartament,alaturi de noua ,,Deltaquot; a lacului Grivita.
Padurea Baneasa/Jandarmeriei,Mogosoaia,Buftea, sunt foarte lejer la indemana.La fel si Platformele comerciale sau de educatie.
Camera de zi are 31 mp cu bucatarie deschisa de 6 mp(care poate fi inchisa),dormitorul are 12 ,baia are 4,iar logia peste 7 mp.
Micul bloc are lift,dar si finisaje deosebite.Zece minute pana la metrou.
Este pe Soseaua Gh. Ionescu Sisesti, la doi pasi de .... Doi Cocosi.
Pretul solicitat este 147 000 euro.
Informatii eficienta energetica:
Clasa energetica: B
Consumul de energie primara:
Indicele de emisii echivalent CO2:
Consum de energie din surse regenerabile:

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici