Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere cu vedere la muntii Caraiman, avand o suprafață totală de 62,10 mp (53 mp utili + 9,10 mp balconul), situat într-un imobil nou construit în anul 2025, amplasat într-una dintre cele mai apreciate zone din Bușteni – Zamora.
Apartamentul se preda finalizat cu toate finisajele incluse in pretul de achizitie.
Detalii apartament:
Localizare: Etajul 2
Compartimentare: living open space cu bucătărie, dormitor, 2 bai, un balcon
Vedere spectaculoasă spre Munții Caraiman
Dotări:
Centrală termică proprie pe gaz, sistem de încălzire cu calorifere
Imobilul are un regim de înălțime P+2 Etaje și a fost construit cu atenție la detalii, respectând cele mai moderne standarde de calitate și confort. Prin designul contemporan, acest apartament oferă un stil de viață modern, relaxant și eficient.
Beneficii suplimentare:
Acces facil către principalele obiective turistice din zonă (Castelul Cantacuzino, Telecabina Bușteni, trasee montane)
Apropiere de centre comerciale, restaurante și alte puncte de interes
Zonă liniștită, ideală atât pentru locuit permanent, cât și pentru investiție în regim hotelier
Acest apartament este alegerea ideală pentru cei care își doresc o locuință confortabilă la munte, cu peisaje deosebite și acces rapid la facilități urbane și turistice.
Confort: 1
Tip imobil: Casă/Vilă
Număr Băi: 2
Posibilitate parcare: Nu
Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Alexandru Vladarau
Companie
07xx xxx xxx
Afişează telefonul