Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Lidl...

Giroc, Timis Acum o săptămână 95.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

3

Suprafață utilă (m²)

55

An finalizare construcție
2025
Etaj
2
Compartimentare
Semidecomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Nouă
Număr niveluri imobil
3
Mobilat/Utilat
Nemobilat

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etaj intermediar, in zona Lidl din Giroc.
Suprafata utila a apartamentului este de 55 mp + 2 balcoane de 12 mp fiecare.
Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala.
Dispune de 1 loc de parcare.
Regimul de inaltime al blocului este P+2+M.
Blocul este realizat din caramida Porotherm de 30 de cm pe exterior si 25 de cm cu vata bazaltica in interior, intre apartamente.
Geamurile sunt tripan Rehau, iar usile de la Porta Doors.
Blocul dispune de camere de supraveghere.
Videointerfon.
Blocul este in constructie si are termen de predare noiembrie anul acesta.
Apartamentul de la etajul 3 primeste pod propriu cu acces din apartament.

Compartimentare:
- hol acces
- living open space
- bucatarie
- 2 dormitoare
- baie
- 2 balcoane

Pretul este 95.000€
Va asteptam cu drag la o vizionare!
CP 2716549

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Lidl...
Claudiu Jura Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16616033
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Chevrolet Aveo autoturism
Preţ4.500 LEI Chevrolet Aveo autoturism Berlină  |  2010  |  100.000 km  |  benzină Medias, Sibiu
Chevrolet Aveo 1.4
Preţ3.600 LEI Chevrolet Aveo 1.4 Berlină  |  2006  |  100.000 km  |  benzină Targu Mures, Mures
Chevrolet spark Autoturism
Preţ1.300 EUR Chevrolet spark Autoturism Berlină  |  2008  |  220.000 km  |  benzină Stefan Cel Mare, Calarasi
Chevrolet cruze 1.8 ls benzina plus gpl
Preţ2.500 EUR Chevrolet cruze 1.8 ls benzina plus gpl Limuzină  |  2011  |  241.765 km  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Chevrolet Aveo 2097
Preţ1.500 EUR Chevrolet Aveo 2097 Limuzină  |  2007  |  123.000 km  |  benzină Cluj-Napoca, Cluj
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici