Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apartament Marasti, 2 camere decomandate, strada Rasaritului

Cluj-Napoca, Cluj Acum o săptămână 400 EUR
Zona

Marasti

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

50

An finalizare construcție
1990
Etaj
1
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
4

Se ofera spre inchiriere prin Oxygen Estate un apartament situat in cartierul Marasti, strada Rasaritului, nr. 100, la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje.

Apartamentul se compune din bucatarie, 2 dormitoare, hol si baie.

Locuinta se inchiriaza mobilata si utilata cum se vede in fotografii cu frigider, masina de spalat, aragaz, fiind ideala pentru o persoana singura.

Apartamentul este ingrijit zona este linistita cu spatii verzi este aproape de mijloacele de transport in comun magazine scoli gradinite parc si cu acces facil spre Centrul orasului.

Nu este pet friendly, nu dispune de parcare si nu are balcon.

Pentru mai multe informatii va invitam sa ne contactati.

Id intern: P228644

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apartament Marasti, 2 camere decomandate, strada Rasaritului
Flaviu Gozman Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16713190
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Cădiță cu suport pentru bebeluși.
Preţ75 LEI Cădiță cu suport pentru bebeluși. Îngrijire Rosu, Bucuresti-Ilfov
Scaun de masa si joaca pentru copii Kinderplay Pink
Preţ50 EUR Scaun de masa si joaca pentru copii Kinderplay Pink Alimentație Buzau, Buzau
Cantar bebelusi si copii Momert 6420 electronic
Preţ150 LEI Cantar bebelusi si copii Momert 6420 electronic Îngrijire Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Scaun de masa Mambo - Coto Baby - Verde
Preţ250 LEI Scaun de masa Mambo - Coto Baby - Verde Alimentație Craiova, Dolj
Scutece Babylove premium numărul 4, 42 buc., 8-14 kg
Preţ50 LEI Scutece Babylove premium numărul 4, 42 buc., 8-14 kg Protecție  |  nou Galati, Galati
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici