Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apartament ultrafinisat! 3 camere, terasa, bloc 2025, zona P

Baciu, Cluj Acum 4 zile 180.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

3

Suprafață utilă (m²)

55

An finalizare construcție
2025
Etaj
1
Compartimentare
Semidecomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
2
Mobilat/Utilat
Complet

Apartament ultrafinisat 3 camere + terasă, în Baciu – etaj 1, bloc nou, finalizat în 2025

Descoperă un apartament gândit până la cel mai mic detaliu, situat într-o zonă liniștită și extrem de căutată – Petrom Baciu. Proprietatea se află la etajul 1 al unui imobil nou, cu doar 2 etaje, finalizat în 2025, și oferă un confort de top într-un ambient modern și rafinat.

Cu o suprafață utilă de 55 mp și o terasă spațioasă de 13 mp, apartamentul este compartimentat inteligent și se remarcă printr-o atenție excepțională la detalii: tâmplărie PVC cu geam tripan pentru izolare termică și fonică excelentă, pardoseală SPC de ultimă generație, uși interioare cu toc ascuns, tavan coborât cu iluminare ambientală integrată, mobilier realizat la comandă și multiple spații de depozitare perfect integrate în design. Compartimentarea este moderna, apartamentul fiind compus din 2 camere, living cu bucatarie open space, hol spatios si baie cu geam pentru ventilatie naturala.

Toate materialele și finisajele au fost alese cu grijă pentru un stil de viață modern, confortabil și durabil, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

În plus, există posibilitatea achiziționării unei boxe de depozitare, la prețul de 2.300 euro – un plus de utilitate într-o zonă în continuă dezvoltare.

Locuința este ideală pentru cei care caută o combinație între calitate, design contemporan și poziționare strategică, într-un cartier cu acces rapid spre oraș și toate facilitățile la îndemână.

???? Pentru mai multe informații sau pentru o vizionare, nu ezitați să ne contactați.


Cod ofertă / ID BLITZ: P148356
Id intern: P148356

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apartament ultrafinisat! 3 camere, terasa, bloc 2025, zona P
BLITZ Romania Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16545203
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

2 bobine inductie Opel 1.2 16V
Preţ100 LEI 2 bobine inductie Opel 1.2 16V Piese auto  |  utilizat Fieni, Dambovita
Apartament tip Penthouse - 3 camere | Terasă 59 mp | Două
Preţ195.000 EUR Apartament tip Penthouse - 3 camere | Terasă 59 mp | Două 3 camere  |  57 m²  |  etajul 4/4  |  2010  |  semidecomandat Baciu, Cluj
Presuri noroi nu se potrivesc pe masina mea
Preţ175 LEI Presuri noroi nu se potrivesc pe masina mea Accesorii Targoviste, Dambovita
Pompita lichid parbriz originala pentru Renault Kadjar
Preţ200 LEI Pompita lichid parbriz originala pentru Renault Kadjar Accesorii  |  utilizat Targoviste, Dambovita
Pompă de servodirecție MAN 3-series 8.163 (01.93-) 7683955106
Preţ499 LEI Pompă de servodirecție MAN 3-series 8.163 (01.93-) 7683955106 Piese auto  |  utilizat Lunguletu, Dambovita
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici