Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Apt. 3cam. Pipera,Belvedere Residence,Sos. Fabrica de Glucoza,parcare

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o săptămână 850 EUR
Zona

Pipera

Număr camere

3

Suprafață utilă (m²)

75

An finalizare construcție
2022
Etaj
2
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Renovată
Clasă energetică
A
Număr niveluri imobil
10
Mobilat/Utilat
Complet
 Ansamblu rezidențial

Inchiriez apartament 3 camere zona Barbu Vacarescu- Pipera, Belvedere Residence, Soseaua Fabrica de Glucoza 6-8, bloc 2022,la 8 minute metrou Pipera, decomandat,suprafata aprox. 75 m2,etaj 2/10,complet mobilat si utilat LUX si MODERN (g+f+p+t+um).

Dotari:
Loc de parcare subteran inclus in pret;
Balcon deschis tip terasa,centrala termica+incalzire in pardoseala,2 bai (1 baie cu cada+ 1 baie de serviciu), 3 aparate de aer conditionat,televizor smart,geamuri panoramice,canapea extensibila+zona dining in living,pat matrimonial+dressing generos in dormitorul 1,pat de o persoana+birou work from home+dressing generos in dormitorul 2,spatii depozitare,plita pe gaz+cuptor electric+hota+masina de spalat vase incorporate,masina de spalat rufe,combina frigorifica.

Complexul oferă facilități integrate la parter și în interiorul ansamblului: spații comerciale, sală de fitness și zone de relaxare.
În exterior vei găsi spații verzi și alei pietonale între blocuri — proiectat pentru plimbări și zone de recreere pentru locatari.
Securitatea și controlul accesului sunt asigurate prin barieră la acces și pază 24/24.

DISPONIBILITATE IMEDIATA!

Confort: Lux
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 2
Nr. locuri parcare: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Apt. 3cam. Pipera,Belvedere Residence,Sos. Fabrica de Glucoza,parcare
Bogdan Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16680809
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Laminator in rola Unitec FM360 termofoliere la cald si la rece + role
Preţ2.200 LEI Laminator in rola Unitec FM360 termofoliere la cald si la rece + role Utilizat Gura Humorului, Suceava
Multifunctionala Epson L455
Preţ180 LEI Multifunctionala Epson L455 Imprimante-copiatoare-scannere Bacau, Bacau
Agenda „I choose Myself”
Preţ55 LEI Agenda „I choose Myself” Papetarie Iasi, Iasi
Multifunctional Inkjet color HP DeskJet Plus 4122e All-in-One,Wireless
Preţ150 LEI Multifunctional Inkjet color HP DeskJet Plus 4122e All-in-One,Wireless Imprimante-copiatoare-scannere Fagaras, Brasov
Agenda „What I Build, Builds Me”
Preţ55 LEI Agenda „What I Build, Builds Me” Papetarie Iasi, Iasi
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici