Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Birou Ultracentral – Etaj 1 | Clădire Premium | Pentru Pr

Craiova, Dolj Acum o săptămână 420 EUR
Zona

George Enescu

Tip tranzacție

Închiriere

Tip

Birouri

Suprafață utilă (m²)
28

Îți dorești un spațiu de birou ULTRACENTRAL, într-o zonă premium, pe o arteră intens circulată, în proximitatea principalelor instituții financiar-bancare?
Te invităm într-un HUB profesionist, situat la etajul 1 al unei clădiri reprezentative, cu acces facil și vizibilitate maximă.
Peretele vitrat oferă o priveliște deosebită către stradă – perfect pentru întâlniri cu clienții și partenerii, ședințe, cursuri sau prezentări. Spațiul este independent, multifuncțional, gândit să inspire performanță și profesionalism.
Apa și cafeaua sunt din partea casei – pentru ca tu să te concentrezi pe ceea ce contează cu adevărat: afacerea ta.
Locația noastră este deja aleasă de companii din domeniul financiar și bancar. Poziționează-te alături de profesioniști și dă valoare brandului tău!
✔ Beneficii cheie:
Locație ultracentrală
Clădire business, premium
Etaj 1 – acces rapid, vizibilitate maximă
Birou luminos, cu perete vitrat
Ideal pentru activități corporate, educaționale sau creative
Atmosferă profesională și networking de calitate
Contactează-ne acum pentru vizionare și detalii suplimentare.
Locurile bune dispar repede. Asigură-ți biroul tău de impact!

Id intern: P8633

An finalizare construcție: 2022
Stadiu construcţie: Finalizat
Clasă birouri: A
Comision cumpărător: 0%
Tip imobil: Clădire de birouri

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Birou Ultracentral – Etaj 1 | Clădire Premium | Pentru Pr
Adriana Pasol Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16249055
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Chevrolet captiva
Preţ4.000 EUR Chevrolet captiva SUV  |  2011  |  243.000 km  |  diesel Sfantu Gheorghe, Covasna
Chevrolet Orlando 1.8 benzină – 7 locuri
Preţ5.300 EUR Chevrolet Orlando 1.8 benzină – 7 locuri Monovolum  |  2012  |  158.500 km  |  1.800 cmc  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Chevrolet Aveo 2007
Preţ1.500 EUR Chevrolet Aveo 2007 Limuzină  |  2007  |  277.000 km  |  1.399 cmc  |  GPL Sibiu, Sibiu
Chevrolet Cruze 2009
Preţ3.500 EUR Chevrolet Cruze 2009 Berlină  |  2009  |  300 km  |  benzină Iasi, Iasi
Chevrolet kalos 1.4
Preţ800 EUR Chevrolet kalos 1.4 Berlină  |  2005  |  188.000 km  |  benzină Iasi, Iasi
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici