Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Casa individuala 175mp utili, 840mp teren, mobiltata/utilata

Iasi, Iasi Acum o săptămână 310.000 EUR
Zona

Popas Pacurari

Număr camere

5

Suprafață utilă (m²)

175

An finalizare construcție
2018
Suprafață teren (m²)
840
Stare proprietate
Bună
Mobilat/Utilat
Complet

Casa individuala complet mobilata si utilata situata in zona Popas Pacurari 175 mp utili + teren de 840mp amenajat cu gazon.
Proprietatea a fost construita pentru uz personal finalizata in 2018, in colaborare cu una dintre cele mai bune firme de constructii din Iasi - SC TEAM 4 BUILD SRL, iar arhitectura a fost realizata de catre SC PROJECT LOOPIS SRL.
Terenul este amenajat cu gazon, instalatie automatizata de irigare, 2 gradini suspendate, magazie pentru depozitare, sala de sport, garaj, terasa cu gratar, cuptor rustic pizza.
Cateva detalii referitoare la materialele folosite pentru constructie:
- fierul a fost fasonat si achizitionat de la NETINVEST SRL
- betonul de la HEIDELBERG CEMENT ROMANIA SA
- acoperis BILKA
- caramida POROTHERM
- tamplaria SC TERMOPLAST SRL , profile REHAU
Pentru toate materialele si echipamentele folosite, va putem pune la dispozitie toate documentele astfel incat sa aveti o imagine cat mai clara asupra calitatii si modului cum a fost construita casa.
Casa este construita antiseismic pe cadre cu placa de beton.
Proprietatea este structurata astfel:
- BECI+PARTER: bucatarie, living, spatiu tehnic si baie
- ETAJ: 4 camere, baie si mansarda
Alte aspecte de mentionat: - gresie Spania la parter, iar la etaj parchet 12mm - incalzire in pardoseala - 5 circuite la parter si 8 la etaj - termostate de reglare a temperaturii - semineu - centrala in condensatie - zidarie cu caramida Porotherm de 25 cm - izolatie polistiren 10 -tencuiala exterioara siliconica.
Ca si amplasament, zona este linistita in planul 2 fara trafic rutier intens.
Pentru mai multe detalii sau pentru vizionarea acestui imobil, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0757669325 - agent imobiliar Ionut Tonegariu.
Id intern: P6532

Număr niveluri imobil: 2
Număr Băi: 2
Comision cumpărător: 3%
Nr. locuri parcare: 2
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Sistem irigaţie

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Casa individuala 175mp utili, 840mp teren, mobiltata/utilata
Victor Negru Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16250936
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Vând Opel Zafira 7 locuri
Preţ3.800 EUR Vând Opel Zafira 7 locuri Monovolum  |  2012  |  242.000 km  |  diesel Campina, Prahova
Opel Astra G 2001 funcțional
Preţ990 EUR Opel Astra G 2001 funcțional Berlină  |  2001  |  245.000 km  |  benzină Slobozia, Ialomita
Usa opel vectra c GTS
Preţ100 LEI Usa opel vectra c GTS Hatchback  |  2006  |  190.000 km  |  benzină Seinoiu, Calarasi
Opel Crossland X an fabricație 2021/Motor1200 CC/130 CPBenzina
Preţ15.900 EUR Opel Crossland X an fabricație 2021/Motor1200 CC/130 CPBenzina SUV  |  2021  |  42.000 km  |  1.200 cmc  |  benzină Galati, Galati
Vand Opel Zafira 1.8 benzina+ gpl an fabricație 2004
Preţ1.800 LEI Vand Opel Zafira 1.8 benzina+ gpl an fabricație 2004 Monovolum  |  2004  |  259.500 km  |  1.800 cmc  |  GPL Bod, Brasov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici