Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Casa Parter! 3 dorm.+2 bai+2 parcari ! Aproape de centura...

Domnesti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 săptămâni 145.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

5

Suprafață utilă (m²)

106

An finalizare construcție
2025
Suprafață teren (m²)
320
Stare proprietate
Nouă

Casa pe Parter !
Domnesti str. Fortului f aproape de centura Bucuresti !

Complex inchis de case cu vecini civilizati !
Constructie 2025, la cheie

Racordata la toate utilitatile !!!
Asfalt la drumul principal !


3 DORMITOARE + LIVING
2 BAI ( cada + cabina de dus)
Bucatarie Deschisa ( poate fi si închisa, daca asta se dorește )

Suprafata Totală/ Utila = 106mp
Teren Total = 320 mp
Teren Liber = 190 mp

Parcare = 2 locuri in fata casei ( amenajata )
Poarta Automata in Complex Drumul Privat = 7 m latime

INCALZIRE IN PARDOSEALA INNFLOW: Distribuitoare (13 CIRCUITE, reflecta caldura in sus si este extrem de economica ), ultima fita )))) !

AER CONDITIONAT: 12.000 BTU
GEAMURI TRIPAN SALAMANDER: Originale, bicolore.
USA INTRARE ATERMICA: Metal pe exterior, MDF pe interior cu geam tripanel.

ACOPERIS Tigla Metalica RODACH: Un element important al structurii acoperisului este ATICUL, (izolat cu spuma lichida de 10, celula inchisa) acesta face trecerea intre planseul superior si acoperis, la constructiile cu acoperis tip sarpanta.

FATADA CASA: Piatra Naturala
STRUCTURA : Caramida Phoroterm.

Număr niveluri imobil: mai mult de 12
Număr Băi: 2
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 2
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Încălzire
Climă

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Casa Parter! 3 dorm.+2 bai+2 parcari ! Aproape de centura...
Cristina Djigola Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16545741
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Angajam muncitori necalificati la asamblarea, montarea pieselor
Preţ4.582 LEI Angajam muncitori necalificati la asamblarea, montarea pieselor Producție Crasna, Salaj
Firma nationala angajaza curier pentru Ramnicu Valcea
Preţ4.350 LEI Firma nationala angajaza curier pentru Ramnicu Valcea Transport Ramnicu Valcea, Valcea
Sc Monzo Group Srl, cui 48533601, angajeaza 30 curieri
Sc Monzo Group Srl, cui 48533601, angajeaza 30 curieri Full time (normă întreagă)  |  mid-level  |  transport Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam sofer livrator
Angajam sofer livrator Part time (jumătate de normă)  |  transport Curtea De Arges, Arges
Caut doamnă Sector 3: pt. îngrijire femeie complet imobilizată la pat
Caut doamnă Sector 3: pt. îngrijire femeie complet imobilizată la pat Asistență socială Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici