Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Garsoniera semidecomandata - zona Astra.

Brasov, Brasov Acum o săptămână 59.000 EUR
Zona

Astra

Suprafață utilă (m²)

30

An finalizare construcție

1980

Etaj
8
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună

ID intern: 19712

Colosseum Invest iti propune spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in zona Astra , intr-un imobil construit in anul 1980, disponibila la etajul 8 din 9 nivele, cu o suprafata utila de 30 mp. Imobilul ofera toata intimitatea si confortul unei locuinte extrem de primitoare datorita compartimentarii si dispune de multiple imbunatatiri, cum ar fi: usa metalica, gresie, parchet, termopane integral. Proprietatea se vinde nemobilata si neutilata si dispune, de asemenea, de un loc de parcare si un spatiu de depozitare la subsol. Imobilul este pozitionat intr-o zona linistita, cu multiple facilitati precum: numeroase centre comerciale, farmacii, mijloace de transport in comun, institutii de invatamant. Se accepta plata prin credit.

Pentru clientii interesati de achizitie prin credit, va putem ajuta cu BROKER de credite, fara comisioane sau costuri suplimentare.


Site: www.colosseuminvest.ro

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Garsoniera semidecomandata - zona Astra.
Alexandra Colosseum Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16663556
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Iphone 14 black 128 gb
Preţ1.900 LEI Iphone 14 black 128 gb Iphone  |  telefoane mobile Constanta, Constanta
Samsung s24 ultra 512 arata ca nou
Preţ2.700 LEI Samsung s24 ultra 512 arata ca nou Samsung  |  telefoane mobile Constanta, Constanta
Samsung s25 ultra 256 GB
Preţ4.200 LEI Samsung s25 ultra 256 GB Samsung  |  telefoane mobile  |  nou Valu Lui Traian, Constanta
Iphone 13 Pro Max 256 gb deblocat
Preţ2.100 LEI Iphone 13 Pro Max 256 gb deblocat Iphone  |  telefoane mobile  |  utilizat  |  negociabil Constanta, Constanta
Iphone 6s 128gb bun
Preţ250 LEI Iphone 6s 128gb bun Iphone  |  telefoane mobile Schitu, Constanta
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici